dr Jan Biesiada

Ginekolog

Pan Doktor bardzo kompetentny. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentką. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie tak rozpoznania jak i zaleceń. Bardzo uprzejmy. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wspanialy czlowiek i Jego zona...(oboje niezrownni w zwoim "fachu"i "podejsciu do ludzi"). Tylko dzieki ich pomocy dzis ciesze sie ze wspanialego syna. Bedac pod opieka innych lekarzy czy w Polsce czy w Anglii moje ciaze "ladowaly w koszu"...przepraszam za "wyrazenie"...Niech Panstwo Biesiadowie zyja nam wiecznie !!! Serdecznie pozdrawiam ...Monika J-B.

Lekarz jest po prostu wspaniały. Byłam dzisiaj pierwszy raz i każdemu polecę Pana dr Jana Biesiadę !!!!!! cud człowiek !

Nie można powiedziec nic złego, wizyta trwała 40 minut, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, odpowiedzi bardzo wyczerpujące.

Jest niesamowitym człowiekiem,lekarz z powołania, zawsze można na niego liczyć. Jest wspaniałym specjalistą.

Wspaniały lekarz oraz wspaniały człowiek ,podchodzi bardzo kompleksowo do kazdego problemu .Polecam,wszystkim którzy musza zasiegnac porady takiego lekarza ,jestem mu bardzo wdzieczna za to co kiedys mi powiedział .Dziekuje doktorze.

konkretny rzeczowy,delikatny,uprzejmy.naprawde pomaga.trafilam do niego ok.pol roku temu-wyleczyl mnie,gdzie inni lekarze tylko kase wyciagali.jestem bardzo zadowolona,ze natrafilam wlasnie na niego.polecam wszystkim z calego serca.prywatnie przyjmuje w lodzi.ul.macka z bogdanca16c.tel.426707070.

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy i dyskretny.

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy i dyskretny.

Poszłam na prywatną wizytę na wcześniej umówioną godzinę. Pan Doktor spóźnił się 20 min. Badanie odbyło się w 5 min.