lekarz Jan Bocianiak

Onkolog, Internista

Lekarz ma bardzo lekceważące podejście do pacjenta. Nie potrafi postawić właściwej diagnozy ani wdrożyć odpowiedniego leczenia. Bardzo opieszale prowadzi pacjenta onkologicznego.

Nie mam słów by wrazić moją wdzięczność do dr. Jana Jest niezwykle miłą, pomocną, a przede wszystkim zaangażowaną w swoją pracę osobą.

Pan Doktor jest niesamowitym człowiekiem. Bardzo zaangażowany i oddany swoim pacjentom, słucha i stara się pomoc jak najlepiej potrafi.

Zgłosiłam się do doktora z podejrzeniem raka piersi, zostałam bardzo szybko przebadana i została mi postawiona diagnoza, i zostało podjęte leczenie, doktor bardzo konkretny, miły i profesjonalny, bardzo zaangażowany gdzie rzadko to się już niestety zdarza. Po chemii dostałam leki przeciwwymiotne do domu, doktor o mnie zadbał od a do z.

Pan doktor pomógł mojemu ojcu gdzie w Warszawie już spisywali go na straty i chcieli wysłać do hospicjum. Doktor zaproponował nowe leczenie i mój ojciec miał szanse przeżyć jeszcze trzy lata a nie tygodni w hospicjum. Doktor jest bardzo empatyczny, jednocześnie bardzo konkretny, wyjaśnia każdy etap leczenia, naprawdę polecam, jak do onkologa to tylko tego, wybitny specjalista.

Znakomita i kompleksowa pomoc mojej mamusi, Doktor sprawdza każda możliwość leczenia, bardzo konkretny i profesjonalny, bardzo szybko działa i stawia właściwa diagnozę. Wyjaśnia szczegółowo dalsze postępowanie, nigdy nie spotkałem lekarza z tak wielkim zaangażowaniem. Polecam z całego serca.

Podejście do pacjenta pozostawia wiele do zyczenia. Wiele nieakceptowalnych zachowań typu etycznego, powinien popracować nad sposobem kontaktu z człowiekiem.