lekarz Jan Borowski

Neurolog

1,7
1,4

Ja jestem zadowolona z pana doktora, sposobu podejścia do pacjenta, zaproponowanego leczenia i jego wyników

NIE IDŹCIE DO TEGO LEKARZA odradzam,nie polecam,karierowicz nastawiony na pieniądze,informuje pacjenta,że mało zarabia,nie słucha co pacjent mówi,leki...cóżmozna kupic bez recepty

NIE IDŹCIE DO TEGO LEKARZA

NIE POLECAM-ODRADZAM,karierowicz,na usługach ZUSniekompetetny,niemiły,informuje pacjentów,że mało zrabia-co sugeruje???

nie polecam wręcz odradzam,niekompetetny,informuje,że mało zarabia-sugestia jednoznaczna-lekarz"jest jednocześnie orzecznikiem ZUS,liczy na profity,podkresla,że mało zarabia

Myślałem że ludzie głupoty piszą na temat tego " lekarza " niestety zero wiedzy nastawienie na kasę i nic więcej . Do tej pory od 20 lat całkowita niezdolność do pracy II grupa doszedł kolejny udar ,nadciśnienie III stopnia prawostronny paraliż ZUS wysłał do konsultanta Borowskiego i po wyjściu całkowita zdolność do pracy ,lekarz w ZUS na komisji nie mógł się nadziwić poczynaniom tego pana. Za radą lekarza składam odwołanie.

Po półrocznym leżeniu w szpitalu trafiłam do borowskiego z Zakrzepicą Żylną Mózgu. Wszystkie leki mi odstawił gdyż stwierdził że ich nie potrzebuję - nie przepisał innych po czym poszło u mnie do pierwszego ataku padaczki. Wywołało ją złe leczenie udaru mózgu (w moim przypadku całkowite nie leczenie tego). Po kolejnych atakach miałam kolejną wizytę na której dostałam skierowanie na eeg. Niczego po za tym. Wszystkie kolejne wizyty umawiane u niego przejmowali sławińska lub sławiński. To są jakieś kpiny! Ten człowiek ciągle tylko na wyjazdach służbowych. Brak czasu brak szacunku dla ...

Ten człowiek ciągle tylko na wyjazdach służbowych. Brak czasu brak szacunku dla swojego pacjenta. Wszyscy są traktowaniu z góry i jednoczeście tak samo. Odradzam!! Borowski patrzy tylko aby kase trzepać..

Nastawiony wyłacznie na robienie" KASY".Brak szacunku dla pacjenta, jego choroby.Skierowanych na konsutację przez ZUS-cudownie uzdrawia w parę minut-może powinien zmienic zawód na UZDROWICIELA-bo lepij to mu wychodzi niż prawdziwe leczenie.ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo niska fachowość,większe predyspozycje do bycia biznesmenem niż lekarzem.Jest wszędzie konsultacje,a powinien znaleźć czas na douczenie się, bo jego poziom wiedzy w obecnym czasie,kiedy nauka w zakresie neurologii tak pędzi do przodu jest przerażająco niski.Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Trudno nazwać go lekarzem, nie ma koncepcji leczenia. Noga do góry i tabletki, jeśli problem jest głębszy lub nie mieści się w normach książkowych zaczyna wymyślać , że choroba ma podłoże psychosomatyczne. Gdzie Profesorowie neurologii mówią o padaczce, Borowski nazywa to urojeniami. Nie polecam tego neurologa.

stanowczo ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! po wizytach jest jeszcze gorzej a pieniądze z kieszeni uciekają. Mam wrażenie ze współdziała z koncernami farmaceutycznymi i wszystkim przepisuje to samo !!! beznadziejny lekarz, moich wizyt 5szt/.