Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Bolesławiec

Urszula Materna-Milewska

Neurolog, Pediatra

Bolesławiec

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem. Lecze dziecko u pani doktor od 4 lat i jestem mega zadowolona . Pani doktor szuka przyczyny choroby aż do skutku . Podejście do dzieci ma fantastyczne moje dziecko boi sie obcych, a pani doktor od razu zdobyla u niej zaufanie . Serdecznie polecam

lekarz Bożena Goździkowska

59-700 Bolesławiec

Gabinet świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Goździkowska jest bardzo miłą, ciepłą, kulturalną i inteligentną osobą. Bardzo rzetelna lekarka, która cierpliwie mnie wysłuchała, postawiła trafną diagnozę i udzieliła mi porad oraz wyjaśnień. Ważny dla niej jest pacjent i czuje się, że jest to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marta Trapszo-Myga

59-700 Bolesławiec

Pani Doktor jest super lekarzem i specjalistą. Cierpliwie wysłuchała mnie i dokładnie zbadała, celnie postawiła diagnozę, która potwierdziła się w badaniu rezonansu, na który mnie wysłała.Prosto wyjaśniła na czym polega mój problem i dała trafne leki. Polecam wizyty u tej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mariusz Chmielewski

Neurolog

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

en lekarz jest wspanialym fachowcem Zasluguje na wielka pochwalem . Opisze swoje leczenie . Bolala mnie lewa reka na przed ramieniu . Bule byly straszne . najstraszniejsze byly w noce . Bralam tabletki przciw bulowe najpierw pomagaly . potem musialam podwajac dawke . Az wrescie nic mi nie pomagalo. Tak cierpialam trzy miesiace . Poszlam do lekarza .powiedzial mi ze to nic powaznego wyslal mnie na masarze . Wzielam dwa ...

Elżbieta Dzikońska-Bywalec

Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny ratunkowej

WSZDNIPCH - Poradnie i Diagnostyka
Aleja Tysiąclecia 30
59-700 Bolesławiec

Pani bardzo nie uprzejma, nawet nie spojrzała na wyniki badan, zbagatelizowala chorobę, mówiąc ze nic powaznego sie nie dzieje, jeszcze nie bylam na takiej wizycie, nie polecam

lekarz Wojciech Kujawiński

Kościuszki 11
59-700 Bolesławiec

Gburowaty, niemiły, bez szacunku i z duża pogardą dla drugiego człowieka. Umówiłam się na wizytę w bolesławieckim szpitalu przez telefon i nie podano mi nazwiska lekarza. Zjawiłam się na wizycie wcześniej niz umówiona godzina, lekarz czekał - zaskoczyło mnie to pozytywnie, że obeszło się bez czekani w długiej kolejce. Jednak po minucie wizyty w gabinecie już wiedziałam dlaczego nie było kolejki. Na wejściu lekarz kazał mi usiąść pod ściana na ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jan Borowski

Piaskowa 14b
59-700 Bolesławiec

Ja jestem zadowolona z pana doktora, sposobu podejścia do pacjenta, zaproponowanego leczenia i jego wyników
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Wiktor