lek. dent. Jan Bzdęga

Wspaniały i kompetentny lekarz. Uśmiechnięty i godny zaufania z niezwykłym podejściem do pacjenta. Byliśmy z dzieckiem na podcięciu wędzidełka w przychodni na ul. Andersa 1 w Częstochowie. Zabieg przeprowadzony w sposób niezwykle sprawny. Zachowanie lekarza sprawiło, że stres związany z zabiegiem zarówno dla dziecka jak i dla nas rodziców był absolutnie zminimalizowany. Pomimo iż zabieg był wykonywany z funduszu trafiliśmy na lekarza prze duże " L ". Polecamy z pełną odpowiedzialnością

LEPSZEGO STOMATOLOGA W CZESTOCHOWIE NIE MA!!!!!!!!

LEPSZEGO STOMATOLOGA W CZESTOCHOWIE NIE MA!!!!!!!!

Super stomatolog. Znam go dobre 20 lat - wyrywal mi mleczaki :) Ma spora cierpliwosc do osob panikujacych - tak jak ja. Drugiego takiego ciezko znalezc. Goraco polecam.

Wspaniały lekarz-człowiek, szalenie pomocny, bardzo kompetentny, z cierpliwością i wnikliwie tłumaczy chorobę i metody leczenia. Nie zastrasza, jednocześnie mówiąc rzeczowo prawdę.