Stomatolog Częstochowa

wizyta już od 100

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Dębska
Sejmowa 1A
42-200 Częstochowa

Leczę zęby u pani doktor już parę dobrych lat, każdy ząb był dopieszczany i przez to nie miałem problemów z nimi. Bardzo sympatyczna i uprzejma, doradzi i wysłucha. 2 razy byłem gdzie indziej i było tak samo lecz drożej, to po co przepłacać ?
Jedyny problem że trzeba się umawiać czasem na około 2 miesiące na przód.
Opinia dodana przez: Marcin
Stomatolog Częstochowa dr n. med. Joanna Sitko-Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.
Opinia dodana przez: hanna
Stomatolog Częstochowa lek. dent. Mateusz Dajczak

NZOZ Centrum Stomatologii "ALDENTAL"
Kaszubska 5
42-202 Częstochowa

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina

Częstochowa

Do doktora udałam się na usunięcie zęba(7),gdyż moja stomatolog się tego nie podjęła:(Na fotelu spędziłam może 15 minut,znieczulenie zadziałało błyskawicznie i co najważniejsze nie sparaliżowało mi twarzy. Samo usówanie, nie pamiętam bo to był moment :) Wspaniały i miły człowiek, wiem,że już zostanę pod jego opieką :) polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Agnieszka

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika

Częstochowa

Profesjonalizm, opanowanie, dobry humor i wiele innych zalet ;)

ulica Wysockiego 39/2
42-218 Częstochowa

Dobry lekarz ! Pierwszy raz spotkalysmy sie w2012 r moja poprzednia stomatolog wyprowadziła się z cz-wa /liczyliśmy zęby u niej cała rodzin ok 25 lat/ pani Renata jest dobrym stomatologiem leczy zęby wyrywanie to smutna konieczność i podoba mnie się jak walczy o chorego zęba a to w naszym mieście zadość /przecież wyrwanie jest prostsze i nie ma reklamacji / jeśli masz podobne oczekiwania to polecam Ilona
Opinia dodana przez: ilona

Stomatologia Rodzinna

42-200 Częstochowa

Długo szukałem dentysty który do problemu podchodzi konkretnie i skupia się na tym czego oczekuje. Z zębami mam problem od dziecka, są żółte i popsute od antybiotyków. Do tego strasznie spróchniałe. Co i raz każdy dentysta wyszukiwał problem z czym innym i naciągał mnie na koszta, a to zdjęcia a to to i tamto. Tutaj, przyszedłem co dolega, Pan pokaże. Zrobione ! i to mi się podoba ! miło, szybko ...
Opinia dodana przez: Kajtek

Prywatna Przychodnia Lekarska JANIK - MED
al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 14

Chciałem wyrazić jak najlepsze zdanie o panu doktorze Jarosławie Błażejowskim :
- jest bardzo miły
- tłumaczy dokładnie chorobę
- jest szybki i dokładny
- zabiegi przeprowadza bezboleśnie
- ma bardzo dobre znieczulenia { nasiękowe }
- jest ludzki i zawsze pozytywnie nastawiony
- zna się na rzeczy i wie jak pomóc człowiekowi
- poradzi sobie z każdym przypadkiem

Ja wyrwałem już kilka ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Stomatolodzy w Częstochowie