Lekarze Stomatolog Częstochowa

lek. dent. Mariola Wochal

Przychodnia Specjalistyczna OPTIMAX - FENIG
al. Aleja Wolności 37
42-200 Częstochowa

Wspaniała p doktor. Życzliwa,uśmiechnięta, a to rozładowuje napięcie. Profesjonalne podejście do tematu. Szybko i bezbolesny zabieg ekstrakcji.
Opinia dodana przez: Ula G
mila i sympatyczna.leczyla ma zeba ktory juz wczesniej sporo przeszedl.minelo juz sporo czasu i. wszystko jest ok.tlumaczy wszystko spokojnie i uprzedza przed faktem o cenie.

lek. dent. Dorota Małanij

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

profesjonalistka, sympatyczna i rzeczowa, polecam!

lek. dent. Aleksandra Plewniak-Kata

ulica Jasnogórska 32/5
42-200 Częstochowa

Jestem pacjentką dr.Oli od 3 lat . Leczyłam się wcześniej aparatem stałym ale nie bardzo byłam zadowolona z końcowych efektów . W pół roku wyprostowałam się nakładkami i teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne. Polecam

lek. dent. Jerzy Szyrocki

Stomatologia Szyrocki
ul. Xawerego Dunikowskiego 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Rewelacyjny lekarz aż chce się zęby leczyć. Fachowe leczenie w bardzo przystępnej cenie. Wytłumaczy i poszuka rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach. Podejście do pacjenta na piątkę.
Opinia dodana przez: Marlena

Alicja Czekaj

Częstochowa

bardo dobra stomatolog polecam. i jest bardo ludzka, mówi co będzie robić co nie i w ogóle. jest najlepszą stomatolog.

lek. dent. Katarzyna Kunicka

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa

Szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć w jakże długi komentarz niszczący całą reputację pani doktor , mysle ze poprostu owy rodzynek tkz ,, hejter " chyba zapomnial ze poza wizyta u stomatologa potrzeba jeszcze myc zeby conajmniej 2 razy dziennie ;) Osobiscie polecam chodze juz kilka dobrych lat i zawsze wychodze z pelna wiedza o tym jak ma wygladac moje leczenie a z wyleczonymi zebami nie mam juz zadnych ...

Justyna Kopeć

Częstochowa

Wiele lat temu oddałam moje biedne zęby pod opiekę Pani Doktor. Wyjechałam na parę lat i musiałam korzystać z pomocy innych stomatologów, co okazało się dla moich zębów zgubne. Kiedy tylko wróciłam do domu, natychmiast wróciłam i do najlepszej Pani Doktor. Tylko dzięki Jej wiedzy i Jej umiejętnościom nie noszę jeszcze sztucznej szczęki. Nie znoszę odwiedzać lekarzy i nie przepadam za nimi, ale do Doktor Justyny biegam z ochotą i ...

lek. dent. Halina Winczo

Olsztyńska 109
Częstochowa

Pani doktor jako jedyna z okolicy Opole - Cęstochowa odebrała telefon w niedzielę. Moje dziecko (6-cio latek) pilnie potrzebowało pomocy ze względu na zgorzel i opuchliznę, która pojawiła się w nocy. Pani doktor szybko i sprawnie rozwiązała problem, mój synek płakal tylko profilaktycznie przy znieczuleniu, a nawet się nie zorientował, kiedy ząb został wyrwany. Ząb dostał na pamiątkę i śmieje się zadowolony, że juz go nie boli. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Dariusz Helmich

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

bardzo profesjonalne podejście do dzieci – naprawdę warto. Mój Jaś lat 6 jest już pacjentem od 3 lat i naprawdę nie mam stresu z wizyta u dentysty – polecam.
Opinia dodana przez: ola

Anna Budkiewicz-Krzykawska

Czecha 16
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry stomatolog. Wizyta przebiega szybko w miłej atmosferze, pani doktor bardzo rzeczowa i profesjonalna. Super wyposażony gabinet i przede wszystkim jest czysto. Poza tym super ceny. Jestem już stałą pacjentką a pani doktor uratowała moje zęby, których stan był oceniany na ''opłakany'' POLECAM!
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Magdalena Jagielska

ul. Wawrzynowicza 8/18
42-200 Częstochowa

Pani Doktor to specjalista z ogromną wiedzą medyczną, która dba o swojego pacjenta, jest zaangażowana i empatyczna. Poświęca dużo czasu i uwagi na rozmowę i leczenie. Zdecydowanie polecam, bo naprawdę warto!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Maciej Raczyński

dentaria
42-200 Częstochowa

Polecam Pana Doktora. Jest bardzo zaangażowany w leczenie. Wszystko wykonuje z dużą precyzją i starannością. Dba przy tym o komfort pacjenta. Nie mam wątpliwości, że trafiłam w ręce profesjonalisty.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Robert Wcisło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10
42-200 Częstochowa

BARDZO dobry specjalista. Niezależnie czy bardzo trudna usługa czy relatywnie prosta w moim przypadku i mojej cioci zostały wykonane na najwyższym poziomie. Podejmuje się zadań, które myślałem, że są niewykonalne i wykonuje je świetnie. ZDECYDOWANIE polecam!

lek. dent. Barbara Chotecka-Knysak

ulica Andersa 12
42-224 Częstochowa

Pani bardzo uprzejma, jednak nie lubi stosować znieczulenia, przez co każda wizyta była bardzo bolesna i odczuwałam autentyczny strach przed leczeniem. Ma bardzo profesjonalnie wyposażony gabinet, jest osobą niezwykle kompetentną, jednak nie polecam osobom, które boją się bólu i zabiegów bez znieczulenia.

lek. dent. Paweł Postawa

Kiedrzyńska 81 m. 52
42-200 Częstochowa

Gbur i ham kiedy ma do czynienia z pacjentem zachowuje się chyba lepiej. Jeszcze tak potraktowany przez lekarza nie zostałem nigdy. Czekam na wizytę ponad tydzień po czym Rozwalił szparę między zębami i stwierdził ze jest „zmęczony upałem. Nie chce mu się i wszystko ma w dupie”. Szczerze odradzam jak chcecie mieć zdrowe zęby.

lek. dent. Michał Dydyński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam, świetny chirurg szczękowo twarzowy. Ratuje swoje zęby do końca, podejmuje się leczenia których inni lekarze nie chcieli się podjąć lub się bali.
Opinia dodana przez: Monika

Dariusz Wróbel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Caritas Włoszczowa
Lenartowicza 10/20 lok. 6
42-200 Częstochowa

Super stomatolog z dobrze wyposażonym gabinetem!!! Uprzejmy, z poczuciem humoru, kompetentny. Adekwatna cena leczenia co do jakości wykonywanej pracy :) oraz leczenie tylko chorych zębów w przeciwieństwie do innych stomatologów. Znakomite podejście do pacjenta, perfekcyjne planowanie leczenia, a przede wszystkim punktualność - zawsze wchodzę o tej godzinie na którą jestem umówiony!!! Co do lokalizacji to łatwy dojazd i dużo miejsca na parkingu. POLECAM KAŻDEMU!!!

Beata Kaniowska

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Wspaniała pani stomatolog, cierpliwa, troskliwa, a jednocześnie kompetentna i dokładna. Od lat cała moja rodzina leczy u niej swoje uzębienia i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.
Opinia dodana przez: tybroksi
Niestety, mam odmienne doświadczenia...Leczyłam się u dr praktycznie od dziecka i dopiero po wizycie u innego stomatologa okazało się jakich spustoszeń dokonał dr Ratuszyński. Praktycznie wszystkie leczone przez niego zęby były do poprawy, a błędy były karygodne- nieodpowiednie wypełnienie, zostawienie niewypełnionych kanałow w zębie lub wypełnienie ich do połowy. Doktor ma przestarzały sprzęt, nie może leczyć równie sprawnie co inni lekarze, którzy w narzędzia inwestują. Jeśli jestes jego pacjentem zrób ...