Anna Budkiewicz-Krzykawska

Bardzo dobry stomatolog. Wizyta przebiega szybko w miłej atmosferze, pani doktor bardzo rzeczowa i profesjonalna. Super wyposażony gabinet i przede wszystkim jest czysto. Poza tym super ceny. Jestem już stałą pacjentką a pani doktor uratowała moje zęby, których stan był oceniany na ''opłakany'' POLECAM!

Leczy mnie od lat i nie mam zastrzeżeń.Jeśli ktoś zachowuje się histerycznie i nie pozwala oczyścić sobie zęba więc nawet najlepszy kompozyt się nie utrzyma. Jest jedna z nielicznych osób leczących tzw zęby mądrości.

Doktor Budkiewicz-Krzykawska jest najlepszą w swojej branży. Wyleczyła wszystkie moje zęby, które były w opłakanym stanie. Nawet najgorzej wyglądający ząb, który nadawał się dla mnie tylko do wyrwania, został ocalony, bez leczenia kanałowego, mimo iż miał być w ten sposób leczony. Pani doktor jest niezwykle dokładna i precyzyjna. Nigdy nie zrobi w konia! Uprzejmość i serdeczność to jej drugie imię. Pozdrawiam najserdeczniej i polecam każdemu Panią doktor. :)

Doktor Budkiewicz-Krzykawska jest najlepszą w swojej branży.
Wyleczyła wszystkie moje zęby, które były w opłakanym stanie.
Pozdrawiam najserdeczniej i polecam każdemu Panią doktor. :)

Witam ja śmiało mogę polecić panią doktor. Trafiłam do niej parę lat temu z fatalnymi zębami, które zaniedbałam po fatalnej fizycie u innego stomatologa-rzeżnika po którym miałam ogromnego stracha siadać na fotel stomatologiczny. Ona potraktowała mnie bardzo ciepło i życzliwie. Dotej pory jestem jej stałą pacjentką i tak już zostanie. Warta jest każdych pieniędzy. Polecam zarówno ludziom starszym jak młodzieży a również dzieciom. Fajna babka.Polecam wdzięczna pacjentka.

Dobry Stomatolog,bardzo polecam tego Stomatolog-tanio,miło,szybko

Dobry Stomatolog,bardzo polecam tego Stomatolog-tanio,miło,szybko

Może i jest miła, ale mam jedno "ale" niewiele się można od niej dowiedzieć, chyba,że się wie o co spytać, raczej nie doradza tylko robi to co pacjent sobie życzy, a ja wolę lekarzy, którzy sami prowadzą leczenie

Pani doktor jest bardzo dobra w swoim fachu,i widać,że lubi swoją pracę.jest niezwykle miła,niekomentuje stanu uzębienia,jest super dokładna w leczeniu zębów,stara się wyleczyc nawet w najgorszym stanie zęba,którego inny dentysta spisał na straty.polecam w 100 pprocentach Panią stomatolog!

Bez żadnego problemu, uśmiechnięta Pani doktor uwolniła mnie od bólu :) po historiach z poprzednimi lekarzami portfel również zadowolony!

Pierwsza plomba wypadła po 5 dniach, wprawdzie kolejna wizyta była bezpłatna, ale to nie zmniejszyło mojej flustracji.

Po złych doświadczeniach z poprzednimi lekarzami, pełen obaw poszedłem na wizytę do p. doktor Budkiewicz - Krzykawskiej. Na pierwszy ogień poszło leczenie kanałowe. I na prawdę od tego momentu polubiłem wizyty u p. doktor. Wyleczyła mi wszystkie zęby, a było tego trochę. Polecam wszystkim. A ceny? Bardzo normalne. Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent