lek. dent. Michał Dydyński

Gabinet bardzo przyjazny dla pacjenta ,super obsługa i zawsze uśmiechnięty Pan doktor. Pacjent jest bardzo dobrze zaopiekowany przez personel .Polecam - gabinet + personel oceniam na 6!!!!

stała pacjentka poleca gabinet z profesjonalnym leczeniem i bardzo miłą obsługą, leczenie w tym gabinecie jest przyjemnością

Pełen profesjonalizm.Pan doktor wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśnia i traktuje pacjenta z dużym zaangażowaniem.POLECAM !!!

Profesjonalizm,kompetencja, zaangażowanie, świetny kontakt z pacjentem. Bez bólu, w przyjemnej atmosferze. Z całą pewnością lekarz godny polecenia.

Bardzo sympatyczny, niezmanierowany lekarz. Plomby założone bezboleśnie i jak na razie się trzymają - po roku można by powiedzieć więcej. Ceny w porównaniu do innych częstochowskich stomatologów - na poziomie średnim. Z tym, że np. za kontrolę (sprawdzenie) stanu zębów u mojego syna (był ze mną na wizycie) nie wziął ani złotówki - za to samo w innym gabinecie, ok. rok temu, zapłaciłem chyba coś ok. 70 zł. Także można powiedzieć, że jest rozsądny i "nie przegina".

polecam, pelen profesjonalizm, szybko, sprawnie, bezbolesnie. Wszystko w jak najlepszym porzadku

Z czystym sumieniem moge polecic tego lekarza. Ja strasznie bałam się wyrywania zębów - jednak okazało się to na prawdę banałem. Trwało może 10 minut z czego pan doktor nie potrakował mnie siłą i nie miało to nic wspólnego z moim wyobrażeniem o klaszczach itd. Rewelacja. koszt średni na rynku.

Byłem na wizycie w szpitalu na Parkitce w awaryjnej sytuacji. Pan dr bardzo kompetentnie zajął się moim przypadkiem. Osoba godna zaufania. Ma również swój prywatny gabinet, na pewno będę korzystał z usług tego lekarza.

Wszystko w najlepszym porzadku. Bardzo mily i profesjonalny lekarz. W gabinecie mozna pomimo wizyty milo i zabawnie spedzic czas. Pan Michal ma swietne podejscie do dzieci. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Pan dr godny polecenia i zaufania. Bardzo delikatny i kompetentny. Atmosfera w gabinecie bardzo miła przez co wizyty u Pana dr nie są stresujące. jeszcze raz polecam. M i K

M i K