lek. dent. Michał Dydyński

Serdecznie polecam, świetny chirurg szczękowo twarzowy. Ratuje swoje zęby do końca, podejmuje się leczenia których inni lekarze nie chcieli się podjąć lub się bali.

Gabinet bardzo przyjazny dla pacjenta ,super obsługa i zawsze uśmiechnięty Pan doktor. Pacjent jest bardzo dobrze zaopiekowany przez personel .Polecam - gabinet + personel oceniam na 6!!!!

stała pacjentka poleca gabinet z profesjonalnym leczeniem i bardzo miłą obsługą, leczenie w tym gabinecie jest przyjemnością

Pełen profesjonalizm.Pan doktor wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśnia i traktuje pacjenta z dużym zaangażowaniem.POLECAM !!!

polecam, pelen profesjonalizm, szybko, sprawnie, bezbolesnie. Wszystko w jak najlepszym porzadku

Wszystko w najlepszym porzadku. Bardzo mily i profesjonalny lekarz. W gabinecie mozna pomimo wizyty milo i zabawnie spedzic czas. Pan Michal ma swietne podejscie do dzieci. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Pan michal-brak kompetencji,dojrzalosci.Nigdy wiecej do tego lekarza na pojde

Pan michal-brak kompetencji,dojrzalosci.Nigdy wiecej do tego lekarza na pojde

Z czystym sumieniem moge polecic tego lekarza. Ja strasznie bałam się wyrywania zębów - jednak okazało się to na prawdę banałem. Trwało może 10 minut z czego pan doktor nie potrakował mnie siłą i nie miało to nic wspólnego z moim wyobrażeniem o klaszczach itd. Rewelacja. koszt średni na rynku.

Byłem na wizycie w szpitalu na Parkitce w awaryjnej sytuacji. Pan dr bardzo kompetentnie zajął się moim przypadkiem. Osoba godna zaufania. Ma również swój prywatny gabinet, na pewno będę korzystał z usług tego lekarza.

Bardzo sympatyczny, niezmanierowany lekarz. Plomby założone bezboleśnie i jak na razie się trzymają - po roku można by powiedzieć więcej. Ceny w porównaniu do innych częstochowskich stomatologów - na poziomie średnim. Z tym, że np. za kontrolę (sprawdzenie) stanu zębów u mojego syna (był ze mną na wizycie) nie wziął ani złotówki - za to samo w innym gabinecie, ok. rok temu, zapłaciłem chyba coś ok. 70 zł. Także można powiedzieć, że jest rozsądny i "nie przegina".