Lekarze Stomatolog Częstochowa

lek. dent. Jarosław Rajczyk

Orkana 93
42-207 Częstochowa

Bardzo dobry, rzetelny,miły,profesjonalny fachowiec w swojej dziedzinie. Godny polecenia. Jedyne co odstarasza to warszawskie ceny, ale jak ktoś pragnie mieć piękny uśmiech i bólu warty każdej daniny.
Opinia dodana przez: Marts

lek. dent. Dorota Surówka-Chądzyńska

ulica Szymanowskiego 14/28
42-200 Częstochowa

Pani doktor Dorota to super kompetentna i bardzo mila osoba.Godna polecenia.Zawsze poswieca wiele czasu dla pacjenta.Pozdrawiam.Dawid
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Martyna Kubat-Cykowska

ul. Wielkoborska 30A
42-200 Częstochowa

Super stomatolog i dla dzieci i dla dorosłych. Dokładnie tłumaczy co będzie robić co uspakaja pacjenta. Dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

Anna Polak

Ortodonta, Stomatolog

Nowowiejskiego 14 lok. 62
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tą Panią doktor, chodziłam do niej kilka lat temu ale bardzo dobra oraz godna polecenia specjalistka, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez panią doktor oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Anna Kimel

Częstochowa

Wszystko wporządku. Pełen profesjonalizm, polecam.
Kompetentna, uprzejma, skuteczna i sympatyczna. Dziękuję za wszystkie wizyty.
Wspaniała Pani Doktor. Polecam osobom panicznie bojącym się dentysty. rewelacyjne podejście do pacjenta, duża wiedza i umiejętności ! Polecam !!!

lek. dent. Ewa Walczyńska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko, uprzejma. Cały personel bardzo miły, nie ma poślizgu z umówiona wizytą. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joannna

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Katarzyna Sumińska

Poradnia Stomatologiczna NOVA-DENT
Jesienna 44
42-200 Częstochowa

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.Polecam szczególnie osobą które bardzo boją się wizyty u stomatologa.Cierpliwie wyjaśnia problem, jest bardzo delikatna, świetnie znieczula,przede wszystkim stwarza poczucie bezpieczeństwa.Leczę zęby w tym gabinecie już od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń do kompetencji tego lekarza.Osoba godna polecenia. Kąśliwa uwaga w jednym z wcześniejszych postów mocno nie na miejscu....

lek. dent. Katarzyna Łęcka

Stomatolog, Ortodonta

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna "ARS-DENT"
Dąbkowskiego 15
42-200 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam

lek. dent. Patrycja Helmich

Stomatolog dziecięcy

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

Plus za przystępną cenę implantów. Polecam bardzo profesjonalnie i bez stresu. Pani Patrycja nawet pozwoliła wybrać kolor plomby, żeby ładnie w buzi wyglądało. Naprawdę fajne podejście. Mił ludzie i fajny gabnet trafiła z polecenia ale zostanie na stałe. Polecam
Opinia dodana przez: robert

lek. dent. Izabela Ociepa-Wierus

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poradnia Specjalistyczna Stomatologiczna
Rędzińska 112
42-209 Częstochowa

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.

Mariusz Krzemiński

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Pełna fachowość i zaangażowanie. Delikatny i niezwykle uprzejmy.Poleciłam tego lekarza wielu znajomym i teraz są jego stałymi pacjentami, zawsze mówią o nim w samych superlatywach.

lekarz Anna Bociąga

ulica Sejmowa 5
42-200 Częstochowa

byłem już u wielu tak zwanych specjalistów stomatologów ale Anna Bociąga to prawdziwy lekarz z powołania- każda wizyta u niej to nie stres tylko czysty relaks.

lek. dent. Ewa Palka

Faradaya
42-200 Częstochowa

Moja ulubiona dentystka! Ratowała mnie z niejednej opresji, zostawała dłużej żebym zdążyła wyleczyć zęby przed założeniem aparatu. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Zawsze dba o to żeby plomba mi nie przeszkadzała, pogada, uśmiechnie się :)

Patrycja Heręży-Dydyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Dydyńscy
Loretańska 7
42-200 Częstochowa

Miła i bardzo przystępna,remontowała mi całe uzębienie,każda wizyta bez najmniejszego stresu,zero bólu,punktualność wizyt.Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Tomasz Pakulski

gabinet stomatologiczny
kilinskiego11 czestochowa
42-200 Częstochowa

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza a przy tym zawsze uśmiechniętego i przemiłego człowieka!
Opinia dodana przez: Barbara Danecka

lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak cierpliwym, uprzejmy lekarzem jak Pani Iwona Żuławińska. Wytłumaczył krok po kroku co się dzieje z zębem jaka jest przyczyna, uspokoiła po prostu 😇 anioł. Wojtuś zadowolony, nic go nie bolało, podczas zabiegu oglądał wybraną bajkę. Po wizycie opowiadał jakby był na ulubionych zajęciach a nie u dentysty ze stanem zapalnym. Bardzo, bardzo dziękuję 😘 😘 😘 i szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Anna