lek. dent. Marcin Sarna

Super lekarz, świetny fachowiec. Pan Marcin wyleczył zęba którego poprzedni stomatolog robił trzy razy i stwierdził że już się nic z tym zębem nie da zrobić:). Do tego przemiły człowiek, empatyczny, pełen profesjonalizmu, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Z całego serca polecam !

Bezbolesne leczenie.
Z całego serca polecam !

Rzeczowy, zaangażowany i empatyczny doktor z wysoką kulturą osobistą. Bardzo przykłada się do wykonywanej pracy i chce, aby każdy pacjent czuł się zaopiekowany i zadowolony. Z całego serca polecam!

Nie wyobrażam sobie już wizyty u innego stomatologa! Świetne podejście, fachowość i gwarancja usług. Super atmosfera w gabinecie, która przekłada się na samopoczucie pacjenta :) Dzięki jego cierpliwości i profesjonalizmowi mam piękny uśmiech a jestem wymagająca pacjentką:)

Bardzo profesjonalnie. Polecam

Bardzo profesjonalnie. Polecam

Bardzo dobry specjalista. W leczeniu i wyrywaniu. Konkretny, wie co robi a przy tym jest bardzo życzliwy i miły. DZIĘKUJE Panie Doktorze

Przez wiele lat słyszałem, że jestem "trudnym przypadkiem". Leczenie protetyczne kończyło się ciągłym bólem i pustym portfelem. Dopiero doktor Marcin potrafił mi pomóc. Nie przesadzę mówiąc, że dzięki niemu odzyskałem komfort życia. Polecam wszystkim!

Fachowo, rzetelnie i bardzo nowocześnie a dużo taniej niż w innych gabinetach w Częstochowie. Polecam!

bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim, świetny psycholog, rozumie pacjenta i jego strach przed fotelem dentystycznym

Artysta- rzeźbiarz, miły, delikatny, zainteresowany wynikiem swojej pracy i jej efektu w przyszłości, traktuje swoich klientów z należytym szacunkiem, pogodny, uśmiecha się i patrzy jak prawdziwy amant - ale to znawca sztuki lekarskiej, nie bawidamek

profesjonalista, ciepły człowiek, przy tym artysta-niespotykana wrażliwość, jednyny lekarz, który nie naciaga pacjenta na rzeczy niemożliwe do zrobienia, wręcz przeciwnie udziela rzeczowych porad, nie liczy sobie czasu na wyczerpujacy wykład - tacy ludzie to rzadkość w dzisiejszych czasach, jego asystentka równie kompetentna osoba o podobnych cechach.