Piotr Buczek

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam

Witam.Polecam serdecznie Pana doktora i jego gabinet. Naprawdę profesjonalnie i miło i co najważniejsze bez bólu!pozdrawiam

Bardzo dobry dentysta. Ja i moj maz leczymy zeby prywatnie. Moj maz jest Brytyjczykiem, wiec doceniam dodatkowo fakt, ze Pan Doktor zna rowniez jezyk angielski. Leczy bezbolesnie, zawsze wyjasnia co bedzie kolejno robil. Gabinet jest nowoczesny, bardzo czysty i sterylny. Polecam Pana Doktora za granica.

Profesjonalizm w każdym znaczeniu tego słowa. Moje dziecko jest po każdej wizycie zachwycone.Polecam każdemu ten gabinet.

Bardzo dobry fachowiec. Miły i delikatny. Ma świetne podejście do dzieci.

Bardzo dobry fachowiec. Miły i delikatny. Ma świetne podejście do dzieci.

Lekarz godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych przez niego usług. Zawsze wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania.

Profesjonalny, potrafiący wyjaśnić problem zdrowotny i co więcej skutecznie go rozwiązać. Znający język angielski, co jest również wielkim atutem. Gabinet zawsze czysty i wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pani asystent bardzo pomocna i dobrze zorganizowana (planowanie wizyt). Cały przebieg leczenia i ogólne doświadczenie oceniam bardzo wysoko.

U Pana Piotra leczenie i wyrywanie zębów to przyjemność. NIC NIE BOLI!!! POLECAM :)

U Pana Piotra leczenie i wyrywanie zębów to przyjemność.
NIC NIE BOLI!!! POLECAM :)

Jest super, moja cała rodzina i znajomi są bardzo zadowoleni pełen profesjonalizm.

Stomatolog, dzięki któremu nie boję się leczyć zębów :) Bardzo dobry i rzeczowy specjalista.