lekarz Jan Chmielecki

3,7

Takich lekarzy już nie ma! Dr Jan operował moje żylaki w Certusie na Grunwaldzkiej. Przesympatyczny człowiek, mnóstwo czasu poświęca pacjentowi i szalenie delikatny i uprzejmy. Chyba dużo nadrabia za swojego ojca który jest ordynatorem. Dr Jan Chmielecki bardzo dużo tłumaczył i ma świetne poczucie humoru. Nie wspomnę już o tym, że jest zabójczo przystojny ;)

Takich lekarzy już nie ma!
Dr Jan operował moje żylaki w Certusie na Grunwaldzkiej.
Chyba dużo nadrabia za swojego ojca który jest ordynatorem.

lekarz jest bardzo niegrzeczny i rasistowski. najpierw poprosił mnie, abym stał, a kiedy zadałem mu pytania na temat medycyny, poprosił mnie o zamknięcie się. nigdy nie widziałem takiego niegrzecznego lekarza.

Wspaniały lekarz,konkretny i do tego sympatyczny .Wspaniale podejscie do pacjenta,lekarz wprost z powołania.Serdecznie polecam!!!