lekarz Jan Chmielecki

2,7

Bardzo sympatyczny lekarz. Wszystko wytłumaczył, odpowiedział na każde pytanie. Mimo,iż miałam dużą rzecz do wycięcia, nacięcie na skórze było niewielkie, a tym samym blizna jest prawie niewidoczna. Polecam!!

Dziwne podejście do pacjenta,spytał mnie czy jest wróżką, nie wiem czy on jest wróżką, ale odpowiedzieć nie potrafił, nie polecam

Do Pana Doktora można się udać jedynie po skierowanie do innego specjalisty bądź szpitala. Podczas wizyty więcej usłyszałam o tematach nie związanych z moją chorobą ... Dziękuje za poświęcony czas, ale nie polecam tego specjalisty. Wcześniejsza opinia o arogancji tego lekarza nie jest bezpodstawna.

lekarz jest bardzo niegrzeczny i rasistowski. najpierw poprosił mnie, abym stał, a kiedy zadałem mu pytania na temat medycyny, poprosił mnie o zamknięcie się. nigdy nie widziałem takiego niegrzecznego lekarza.

Takich lekarzy już nie ma! Dr Jan operował moje żylaki w Certusie na Grunwaldzkiej. Przesympatyczny człowiek, mnóstwo czasu poświęca pacjentowi i szalenie delikatny i uprzejmy. Chyba dużo nadrabia za swojego ojca który jest ordynatorem. Dr Jan Chmielecki bardzo dużo tłumaczył i ma świetne poczucie humoru. Nie wspomnę już o tym, że jest zabójczo przystojny ;)

Takich lekarzy już nie ma!
Dr Jan operował moje żylaki w Certusie na Grunwaldzkiej.
Chyba dużo nadrabia za swojego ojca który jest ordynatorem.

Wspaniały lekarz,konkretny i do tego sympatyczny .Wspaniale podejscie do pacjenta,lekarz wprost z powołania.Serdecznie polecam!!!