lekarz Jan Donhoffner

Dermatolog, Wenerolog

polecam, jedyny taki w kołobrzegu! wykonuje zabiegi na nfz. kolejka do przyjecia. nie proponuje derokosmetykow w przeciwienstwie do innych kołobrzskich dermatologów, których gabinety to prawdziwe sklepy drogeryjne! dojeżdżają do niego pacjenci z okolicznych miast. bylem swiadkiem jek pacjentka z malym dzieckiem z trzebiatowa prosila go o przyjęcie, mowiac, ze od miesiaza zaden lekarz nie chce jej przyjąć! Lekarz z powołania!

Pan Jan Donhoffner to bardzo dobry specjalista dermatolog. Wykazuje się dogłębną wiedzą na temat badanej jednostki chorobowej. Bezbłędnie stawia diagnozę a leczenie kończy się sukcesem. To lekarz posiadający ogromne doświadczenie zawodowe,które perfekcyjnie umie zastosować w praktyce, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie naukowej. Jest miły i uprzejmy. Jako pacjentka polecam pana Jana Donhoffnera z pełną odpowiedzialnością.

niestety nie mam o panu doktorze dobrego zdania. Kurzajki były wymrażane kilkakrotnie i niestety nic nie pomogło a wręcz przeciwnie zaczęły się rozrastac na dłoni mojej córki w ogromne wykfity. Trwało to tygodniami i nic nie pomagało , żadne stosowane maści. Kolejny raz pan doktor chciał abym przyszła z córką prywatnie, bo już wykorzystałam limit leczeń tego przypadku na NFZ. Ja poszłam z córką do innego lekarza, ktory poradzil sobie z nimi w ciągu tygodnia. Także sądzę, że tu chodziło o pieniądze a nie o dobro pacjenta!!! W żadnym przypadku nie polecam!!!!