dr n. med. Jan Flakiewicz

Powiem krótko kompetentny i konkretny lekarz, operacja przepukliny jądra miażdżystego w kwietniu i najważniejszych dzięki Niemu chodzę.

Witam , nie polecam Pana doktora... mój narzeczony liczył na doskonałą pomoc i poradę, niestety się zawiedliśmy, lekarz wziął za wizyte 200 zł, wizyta trwała 10 minut ,zero pomocy i jakich kolwiek porad , jedyne co powiedzial doktor to operacja ,ale po innych opiniach to wszystkich ludzi pd razu kieruje na operacje... nie polecam ,są lepsi specjaliści

Polecam wszystkim p. Doktora jest to czlowiek z powolania oddany pracy zawsze ma czas dla pacenta nigdy nie przejdzie obojetnie to dzieki doktorowi dzisiaj moge chodzic kompetentny czlowiek na wlasciwym miejscu oby takich wiecej bylo specjalistow jeszcze raz bardzo dziekuje .

Pan doktor to profesjonalista, Dziękuję za pomoc i gorąco pozdrawiam. Jestem po operacji głowy i jest ok.

ten lekarz na neurochirurgi w jednym tygodniu robil 2 operacje w tym dwie byly do poprawki naprawde odradzam z calego serca moja mama czuje sie okropnie po drugiej operacji choc powinno byc lepiej

w kwietniu 2012r bylam operowana w rzeszowie przez pana doktora flakiewicza,bylo to usuniecie dysku i przepukliny,operacja sie udala,pan doktor to dobry i spokojny czlowiek a takze bardzo dobry neurochirurg

Pan doktor Flakiewicz jest wybitnym lekarzem i dobrym człowiekiem z sercem, a w dzisiejszych czasach jest o to bardzo trudno. Diagnoza którą mi postawił i leczenie które zapisał pozwalają mi normalnie żyć, a przed wizytą u Niego nie było to możliwe. Z cała odpowiedzialnością polecm go jako wspaniałego lekarza i wspaniałego człowieka.

Ham jakich mało , odbiera prywatne tel. podczas wizyty, nie wystawia rachunku za wizytę, jego działanie polega na zbywaniu ludzi na niczym. w swojej wypowiedzi zaprzecza sam sobie, nie potrafi postawic logicznej diagnozy . NIE POLECAM

Dzięki Panu doktorowi chodzę, pracuję i normalnie funkcjonuję. Wystarczyła właściwa diagnoza (której nie postawili inni lekarze) i rehabilitacja. Panie doktorze jest Pan wspaniałym człowiekiem. Polecam wszystkim tego lekarza.

Napisze bardzo krótko - pan doktor to wspaniały człowiek i bardzo mądry lekarz.

Napisze bardzo krótko - pan doktor to wspaniały człowiek i bardzo mądry lekarz.