dr hab. n. med. Jan Fortuniak

Neurochirurg

Serdeczne podziękowania dla cudownego lekarza Jana Fortuniaka. DZIĘKI PANU DR Chodzę.Lucyna Dąbrowska

Polecam wszystkim. Miałem kłopoty z kręgosłupem szyjnym. Spotkanie z doktorem Fortuniakiem pozwoliło mi nastawić się pozytywnie do podjęcia decyzji. Wyczerpująco i ze szczegółami odpowiedział na pytania dotyczące mojej choroby. Jestem bardzo wdzięczny za czas który poświęcił by usunąć dolegliwości które zniewalały mój organizm. Po zabiegu który przeprowadził znalazł czas i dobre słowo. Ze szczegółami poinformował z jakimi trudnościami spotkam się na początku. Dziś minął już prawie rok , a po dolegliwościach zostały tylko wspomnienia. Bardzo sympatyczny i współczujący chorym i przede wszystkim bardzo wyrozumiały. Także bardzo gorąco polecam .

Polecam wszystkim. Mam tzw cieśn nadgarstka , operował mi lewą rękę i bez wahania niebawem oddam mu prawą rękę do zoperowania.

Kontakt z doktorem Fortuniakiem wspominam milo. Przystępnie i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, był życzliwy i miły, a do tego kompetentny. Poświecił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Polecam.