dr hab. n. med. Jan Fortuniak

Neurochirurg

Jestem 3tygodnie po udanej operacji oponiaka.Wcale nie małego 5,5 na 4,5cm,którą wykonał dr.Jan Fortuniak.Nie tylko,że ma złote ręce,niesamowity profesjonalizm i perfekcję w całym calu,począwszy od umiejętności,a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny. Cierpliwy,rzeczowy,potrafi udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. W lutym Pan Dr. usunął mi oponiaka,operacja trwała 12godzin,obarczona dużym ryzykiem powikłań,a jednak drugiego dnia po operacji wstałem z łóżka,a po tygodniu wyszedłem ze szpitala. Uważam,że Pan dr.Jan Fortuniak jest lekarzem z powołania.Profesjonalistą w swojej dziedzinie,dobrym serdecznym człowiekiem.Nie ma takich słów,które oddałyby moją wdzięczność za to co ...

Uważam,że Pan dr.Jan Fortuniak jest lekarzem z powołania.Profesjonalistą w swojej dziedzinie,dobrym serdecznym człowiekiem.Nie ma takich słów,które oddałyby moją wdzięczność za to co dla mnie zrobił.
Podarował mi drugą szansę na życie.Cieszę się,że trafiłem w Jego ręce.Niewielu jest takich lekarzy,niesamowity fachowiec i człowiek.Lekarz poświęcony swojej pracy.
Bardzo gorąco polecam 100% !!!!!
Pozdrawiam i dziękuje,Paweł Paroński z rodziną

Polecam wszystkim. Miałem kłopoty z kręgosłupem szyjnym. Spotkanie z doktorem Fortuniakiem pozwoliło mi nastawić się pozytywnie do podjęcia decyzji. Wyczerpująco i ze szczegółami odpowiedział na pytania dotyczące mojej choroby. Jestem bardzo wdzięczny za czas który poświęcił by usunąć dolegliwości które zniewalały mój organizm. Po zabiegu który przeprowadził znalazł czas i dobre słowo. Ze szczegółami poinformował z jakimi trudnościami spotkam się na początku. Dziś minął już prawie rok , a po dolegliwościach zostały tylko wspomnienia. Bardzo sympatyczny i współczujący chorym i przede wszystkim bardzo wyrozumiały. Także bardzo gorąco polecam .

Pełen profesjonalizmu, właściwe podejście do pacjenta. Czuje się jego sympatię i należyte zainteresowanie. Rzeczowo i przystępnie informował mnie o zabiegu i rokowaniach. Doktor Fortuniak traktuje ludzi z wielkim szacunkiem. Doktorze, widać, iż wykonuje Pan swoją pracę z pasją, a zarazem misją. Dziękuję z całego serca. Życzę dużo zdrowia i wielu sukcesów zawodowych!

Serdeczne podziękowania dla cudownego lekarza Jana Fortuniaka. DZIĘKI PANU DR Chodzę.Lucyna Dąbrowska

Kontakt z doktorem Fortuniakiem wspominam milo. Przystępnie i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, był życzliwy i miły, a do tego kompetentny. Poświecił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Polecam.

Polecam wszystkim. Mam tzw cieśn nadgarstka , operował mi lewą rękę i bez wahania niebawem oddam mu prawą rękę do zoperowania.