lekarz Jan Głąb

Urolog

3,6
3,6

Najlepszy urolog. Trafilam do pana doktora z chorobami nerek. I temu panu zawdzieczam to ze zyje. Doktor Glab wyleczyl takze mojego brata i kuzyna. Zawsze jest pod telefonem. Naprawde z reka na sercu polecam tego pana doktora.

Bardzo dobry fachowiec, trafne diagnozy, konkretne decyzje i leczenia. Właśnie dzięki trafnej diagnozie znalazłem się w Szpitalu w Namysłowie gdzie podjęto leczenie, które w znacznie polepszyło mój stan zdrowia. Lekarz konkretny.!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam! Wiedza przeogromna, "przeczucie" lekarskie, fachowe ręce do operacji i badań, rewelacyjna znajomość USG, itp. Z ręką na sercu - POLECAM!!! To, że mało mówi, nie świadczy o braku wiedzy czy kompetencji. Jak ktoś chce pogadać, niech idzie do znajomego!

Godny polecenia, profesjonalista, uprzejmy, choć małomówny. Najlepszy specjalista jakiego znam!

Nie polecam nikomu. Tragedia, człowiek nic nie tłumaczy. Bardzo nie miły. Miał problem o wszystko i najlepiej jakbym o nic go nie pytał. Ludzi zastanówcie się 5 razy nad wizytą u tego Pana, ale ja nie polecam. Pomimo wielu opinii o jego nieuprzejmości i braku profesionalizmu zostałem uprzedzony kilkakrotnie, ale nie chciałem wierzyć. Teraz wiem, że mieli rację. PORAŻKA i to jeszcze prywatna wizyta.

dr głąb jest wsaniałym specjalista. mozna mu w zupelnosci zaufac. do wszystkiego podchodzi profesjonalnie.

To jest ten człowiek, któremu można zaufać!

To jest ten człowiek, któremu można zaufać!

Kompetentny. Wzbudza zaufanie i świetnie się zna na swoim fachu. Godny polecenia.

Wspaniały człowiek,lekarz z powołania. Kązdy pacjent jest traktowany dobrze , każdemu tłuamczy .

Mało komunikatywny i zbyt ogólnikowo mówi o metodzie leczenia i chorobie.

Mało komunikatywny i zbyt ogólnikowo mówi o metodzie leczenia i chorobie.