lekarz Jan Kalinowski

Wiedza medyczna z czasów komuny. Zerowa. Jak taki człowiek może pracować na SOR i jeździć karetkami?

Pan Jan Kalinowski jest najlepszym chirurgiem, który na wszystkim się zna. Ten lekarz wyleczył mi nogę w 3-miesiącach. Polecam wszystkim tego lekarza. Chodziłam do różnych lekarzy żaden lekarz nie wyleczył mi tak nogi jak P. Jan Kalinowski, Żyła po żyle mi pękała inni lekarze mi tylko paprali nogę. P.Kalinowski ledwo uratował mi nogę.. POLECAM

Ten lekarz nie zasługuje na szacunek i chwile uwagi.Nieprzyjemny ,zero pozytywnego podejścia i reakcji szybkiej,wogóle jakiejkolwiek.To przGdyez niego i z jego podejściem odszedł kochany czlowiek.Żal pisać,ale osobiście mu też nieomieszkam powiedzieć co o nim myślę.Trzymajcie się z daleka ..dobrze radzę.

prosze unikajcie tego lekarza moją żone prawie wysłał na drugi swiat bo nie potrafi zdiagnozować choroby nie zna sie zupełnie na pracy jako lekarz

PANIE DOKTORZE - nie znajduje oceny dla Pana poswiecenie dla swojego zawodu oraz tego co Pan robi dla ludzi - jednym slowem - Kochany Geniusz - niech żyje jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie Lidia Daroszewska

Bardzo miły i uprzejmy lekarz,zna sie na tym co robi.Polecam wszystkim

Bardzo miły i uprzejmy lekarz,zna sie na tym co robi.Polecam wszystkim

nie drogo warto to kwestia rodzaju wizyty na pewno zadowolenie

nie drogo warto to kwestia rodzaju wizyty na pewno zadowolenie

Geniusz nic więcej polecam. Doświadczenie jego przewyższa wszystkich innych specjalistów w Polsce.

Profesjonalny i godny zaufania lekarz, polecam wszystkim chorym. "KEIKO"

Profesjonalny i godny zaufania lekarz, polecam wszystkim chorym. "KEIKO"