dr n. med. Jan Kiryluk

Ortopeda, Traumatolog

Pokorny, dynamiczny, profesjonalny i sympatyczny. Jako sportowca, spędziłem 19 lat za granicą, gdzie ortopedzi, fizjoterapeuci i lekarze sportowi, to był mój chleb powszedni. Jan Kiryluk to poziom międzynarodowy, bez dwóch zdań! Przysięgę Hipokratesa ma w genach i co jest wyjątkowe w tym Kraju, gdzie lekarze lewitują pomiędzy człowiekiem a Bogiem (chore), Jan Kiryluk jest pozbawiony tych "medycznych kompleksów wyższości". Tak trzymać doktorze! ps: zabieg - rekonstrukcja ACL

Pokorny, dynamiczny, profesjonalny i sympatyczny.

ps: zabieg - rekonstrukcja ACL

Czy wie ktos gdzie moze przyjmowac Pan Kiryluk prywatnie poniewaz nigdzie nie ma zapisow a musze szybka konsultacje specjalisty. Pozdrawiam

Pan doktor przeprowadził u mnie dwie artroskopie a później wymienił na protezy oba kolana. Przy każdej mojej wizycie dał się poznać jako bardzo dobry specjalista prezentujący wielką wiedzą oraz udzielający rzetelnej informacji o moim stanie. Dzięki panu doktorowi stanęłam na nogi, i gdyby nie pan doktor byłabym inwalidką na wózku.

Czlowiek Anioł...życzliwy,uprzejmy,indywidualne podejście do pacjenta,otwarty,jak najwiecej takich lekarzy

Byłam u pana doktora 2 lata temu w Siemiatyczach. Bardzo bolała mnie ręka . Nie mogłam normalnie funkcjonować ani w dzień ani w nocy. Już na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę . Otrzymałam pięć zastrzyków w najbardziej bolące miejsce i efekt jest .Dziękuje panie doktorze .

Niesamowity lekarz i człowiek. Podziwiam Go za niesamowite podejście do pacjenta. Nawet do tych, szturmujących oddział.W ubiegłym tygodniu miałam robiony haluks.

Świetny lekarz, doskonały specjalista. Dobry kontakt z pacjentem, doktor jest życzliwy, a zarazem bardzo konkretny. Szybko postawił trafną diagnozę. Jestem właśnie po zabiegu kolana przeprowadzone w łosicach , który wykonał i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Najlepszy ortopeda jakiego przyszło mi w życiu spotkać. A przy tym człowiek o wielkim sercu. Polecam wszystkim"obolałym":)

Komuś musiałam zaufać i cieszę się że Pan Doktor był tą osobą. Moja sytuacja nie pozwalała mi a drogie prywatne leczenie a po tym jak zostałam potraktowana w renomowanym szpitalu ręce mi opadły. Dwie operacje kolana i wielka nadzieja a właściwie już fakt, dojścia do normalnej egzystencji. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i żałuję, że Pan Doktor jest Lekarzem zwykłych ludzi, często starszych, którzy często nie korzystają z internetu. Tu powinno być setki bardzo dobrych komentarzy.

CZYTAM OPINIĘ I JESTEM W SZOKU, KTO TO PISZE????, ANONIM Z DN. 10.05.2013,KTÓRY "NIE" Z CZASOWNIKIEM PISZE RAZEM?, KTÓRY PISZE "NIESPRAWNO"?!!!, CO TO MA BYĆ??!!, Z SZACUNKIEM, ALE "NIESPRAWNO" TO TEN KTOŚ MA MÓZG! DR. KIRYLUK TO NIE TYLKO B.DOBRY DOKTOR, ALE I CZŁOWIEK. POLECAM WSZYSTKIM.

"NIESPRAWNO" TO TEN KTOŚ MA MÓZG!
DR. KIRYLUK TO NIE TYLKO B.DOBRY DOKTOR, ALE I CZŁOWIEK. POLECAM WSZYSTKIM.