lekarz Jan Kopeć

Onkolog

pełen profesinalizm i zrozumieminie pacjeta oraz wysoka kultura osobista no cóż jak to u nas w kraju obowiązują pewne ograniczenia w terapiach ale nie jest to wina lekarzy tylko systemu

Mam bardzo złe zdanie o tym lekarzu. Podchodzi do leczenia zbyt rutynowo i schematycznie jak automat, przed podaniem chemii żadnego wyjaśnienia na temat schematu leczenia ani wyników badań, o każde wyniki badań trzeba było się upominać. Nie wykonał badań na czas krzepnięcia krwi przez co moja mama dostała wylewu krwi do mózgu po podaniu chemii FEC i zmarła w wielkich cierpieniach konała przez miesiąc mając bardzo silne bóle głowy. Nigdy mu tego nie wybaczę! To była najukochańsza mama na świecie. Jego tłumaczenie mnie nie przekonuje, że miał dużo pacjentów, że ...

Mam bardzo złe zdanie o tym lekarzu.
Nigdy mu tego nie wybaczę! To była najukochańsza mama na świecie.
Jego tłumaczenie mnie nie przekonuje, że miał dużo pacjentów, że udary się zdarzają...
Jego uprzejmość jest pozorna, to tylko taka gra. W momencie jak są problemy z zastosowaną chemioterapią w ogóle nie chciał rozmawiać, umywał od tego ręce.
A jak już dojdzie do powikłań przez chemioterapię (pacjent np. umrze) to się chowie za podpisaną zgodą na leczenie bo wie że
może zabijać w ramach leczenia.
Moja Śp. mama bardzo ufała temu lekarzowi bo został polecony przez innego lekarza a ja po przeczytaniu opinii o nim w internecie także mu zaufałem co było moim bardzo wielkim błędem.
Po śmierci mamy, moje życie też się skończyło, ból jest nie do zniesienia.

Wspaniały lekarz,niezwykle kulturalny,profesjonalny,pomógł mojej córce przejść przez czas choroby i chemioterapii.Traktuje pacjenta jak partnera do rozmowy, ma zawsze czas,przekazuje pozytywne nastawienie wtedy, gdy o nie trudno...Polecam wszystkim szukającym pomocy u chemioterapeuty.Dziękujemy Panie Doktorze,dużo zdrowia mama Moniki

wspaniały lekarz, cierpliwy i dał mi poczucie że jestem człowiekiem a nie numerkiem I.K

Wspaniały lekarz,tylko brac przykład .

Wspaniały lekarz,tylko brac przykład .

WSPANIAŁY LEKARZ,CUDOWNY CZŁOWIEK TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA. Poleciłam trzem osobom. TA ANKIETA JEST 100% PRAWDĄ.

WSPANIAŁY LEKARZ,CUDOWNY CZŁOWIEK
TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA.
Poleciłam trzem osobom.
TA ANKIETA JEST 100% PRAWDĄ.

Lekarz,człowiek,przyjaciel - to wielki zaszczyt znać Go, znając takich ludzi życie nabiera wartości.

Lekarz jakich mało.Kolosalna wiedza i doświadczenie zawodowe poparte bardzo "ludzkim" podejściem do chorego człowieka. Nie spotkałem Takiego drugiego a choruję już kilka lat.Przypominam sobie podobnych ludzi ale w opowiadaniach rodziców.Dziękuję Panie Doktorze.

Cudowny lekarz podchodzący do pacjenta z wielkim zaangażowaniem i sercem

Cudowny lekarz podchodzący do pacjenta z wielkim zaangażowaniem i sercem

Jest lekarzem podchodzącym w niezwykle indywidualny sposób do pacjenta, z dużym zasobem wiedzy i kompetencji, a jednocześnie nie traktujący pacjenta rutynowo. Znakomity psycholog... Polecam