Ja chodziłam do doktora 5 lat byłam bardzo zadowolona a teraz nie mam takiego lekarza i jest mi bardzo ciężko. Miałam 2 operacje i ciężko teraz znaleś dobrego lekarza

Proszę o podanie adresu do Doktora Kucia,ponieważ we Lwówku już nie pracuje.

Proszę o podanie adresu do Doktora Kucia,ponieważ we Lwówku już nie pracuje.

Dobry onkolog,polecam wszystkim,niestety wyjechał do Poznania.Można pogratulować poznaniakom dostali dobrego chirurga onkologa

DZiekuje za opieke tyle razy na BLOKU.Dzis ,gdy gabinet juz jest nieczynny,poczulam sie osamotniona.Jak osierocona.Tyle lat pod Pana opieka Panie Doktorze.Musze isc dalej.Dziekuje za pozdrowienia przekazane w telefonie nam pacjetom.To wszystko takie trudne.Zostalam z badaniem mamografii...bez Pana diagnozy.Musze wybrac dalsza droge by byc...by zyc.

konkretny i rzeczowy specjalista.POLECAM W 100%

konkretny i rzeczowy specjalista.POLECAM W 100%

osobiście polecam :)jestem pod kontrolą juz kilka miesiecy i nie mam nic do zarzucenia poniewaz od początku doktor zajoł sie mną jak należało zadbać o pacjenta.Mowie o wszytskich badaniach na ktore mnie skierował gdy przyszlam na wizytę po raz 1-szy.Pozdrawiam Pana dokotora życzliwa pacjentka :)

Bardzo dobry chirurg i onkolog,konkretny,kompetentny.Polecam

Bardzo dobry chirurg i onkolog,konkretny,kompetentny.Polecam

odrażający typ zapatrzony w siebie ze słyszenia dobry fachowiec ale nie dane mi było się o tym przekonać ponieważ nie dopuszczając mnie do głosu wyprosił mnie z gabinetu mimo że miałam skierowanie do szpitala na zabieg.

dziekuje mu za wszystko co zrobił dla mojego zdrowia

dziekuje mu za wszystko co zrobił dla mojego zdrowia

d obry narazie mnie pomugl mam cojakis czas byc do kontroli pozdrawiam dr pana kucie