lekarz Jan Łopata

Szczerze nie polecam, doktor podwaza prawdziwosc dolegliwosci, sugeruje chorobe psychiczna lub depresje kiedy pacjent skarzy sie na kaszel, katar i ogolne oslabienie, brak sił fizycznych.

Nie polecam. Lekarz nie potrafił postawić prawidłowej diagnozy mojej cioci. Specjaliści ze szpitala w Grodzisku byli w szoku i dali wymownie do zrozumienia, że w Teresinie profesjonalnej pomocy raczej się nie otrzyma.

Doktor zawsze uprzejmy, przyjazny i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. W razie konieczności, wzywa karetkę do przychodni. Gdy nie jest pewny diagnozy, kieruje do odpowiedniego specjalisty.

W moim odczuciu lekarz godny zaufania i polecam. Po kilku wizytach śmię twierdzić że fachowość P. doktora jest też na wysokim poziomie.