lekarz Jan Maryański

Zacznę od początku histori z panem dr. Otóż w styczniu 2017 roku pojechałem z moją mamą do szpitala na Solcu ,ze skierowaniem do szpitala natychmiastowym z powodu bóli brzucha. Po zbadaniu przez panią dr X przez badanie usg okazało się że wszystko wporządku takie tam bóle nic takiego. Jakieś środki przeciwbólowe i tyle. Następnego dnia bóle się nasiliły i wizyta tym razem w szpitalu Praskim. Na szczęście tutaj mieliśmy szczęście że dyżur miał akurat dr. Jan Maryański. Po badaniu usg , diagnoza, nowotwór jelita gróbego z przeżutem na wątrobę. Szok i niedowierzanie ,ale jak to przecież dzień wcześniej to samo badanie i wszystko miało być ok. Dzięki telefonowi dr. błyskawiczne przyjęcie do szpitala w Mińsku Mazowieckim gdzie międzyinnymi dr. Maryański pracuje. W ciągu paru dni komplet wszystkich badań i operacja. Mama dzien po operacji wstała i chodziła po korytarzu. Pełen profesjonalizm nie do opisania słowami. Sam szpital w Mińsku owszem dosyć obskurny ,ale proszę mi wierzyć ,że jeśli chodzi o personel oddziału chirurgi to miałem wrażenie jakby mama była w super klinice.Po 5 dniach wypis i znowu dzięki dr. trafiliśmy do super onkologa. Niedawno z kolei , ja miałem do wycięcia woreczek robaczkowy i oczywiste było kogo bym sobie życzył do tego zabiegu. Błyskawiczne przyjęcie, zabieg laparoskopem , na drugi dzień do domu . Pierwszego dnia po wyjściu wziołem na noc jeden proszek przeciwbólowy i to wszystko ,a po czterech dniach byłem już w pracy. Polecam naprawdę z całego serca dr. Maryańskiego , specjalistę ,profesjonalistę , człowieka o wielkim sercu ,nie obojętnego na pacjęta, bez zadęcia i łaski. Bardzo panu dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczny za to co pan dla mamy i dla mnie zrobił. Jestem pana dłużnikiem. Serdecznie pozdrawiam Goljat M. Ps. Dodam jeszcze tylko że wszystko odbyło się w ramach nfz bez żadnych opłat.

Polecam tego lekarza. Spokojny, rzeczowy i dociekliwy i cierpliwy. Chętnie tłumaczy, odpowiada na pytania itp. Mimo młodego wieku, godny zaufania.

Lekarz o zawsze profesjonalnym podejściu do pacjenta i problemu. Zawsze szuka najlepszego rozwiązania danej sytuacji. Przekazuje rzetelne informacje, nie ignoruje pytań czy wątpliwości, uprzejmy i empatyczny. Pod opieką dr. Maryanskiego można czuć się bezpiecznie.

Bardzo rzeczowy lekarz. Po konsultacjach podjął się operacji (splenektomia po zakrzepicy m.in. ż. śledzionowej), z którą zwlekali inni lekarze, a która bardzo poprawiła mi komfort życia. Dr Maryański, to lekarz, który nie słodzi a mówi jak jest. Zawsze uprzedza o wszystkich możliwych komplikacjach. "W jego rękach" czułam się poinformowana i zaopiekowana. Był zawsze dostępny dla swoich pacjentów. Moim osobistym plusem dla doktora jest piękne szycie. GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA!