lekarz Jan Michalak

Ginekolog

Bardzo przemiły doktor! Moją ciążę prowadził bez żadnych zastrzeżeń. Zapewnił mi wspaniałą opiekę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie i po porodzie! Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom!

Polecam tego lekarza!!! W porownaniu z innymi ginekologami bierze o polowę mniej, gabinet jest dobrze wyposażony, co wizytę robi szczegółowe badania. Przyjmuje 3 razy w tygodniu, bez wczesniej umówionej wizyty-czyli przychodzisz kiedy chcesz w wyznaczonych godzinach. Ale radzę chodzic do niego TYLKO prywatnie,wtedy macie zapewnioną podstawowa opiekę w szpitalu.

Zdecydowanie polecam dr.Jana Michalaka jest kompetentny,sympatyczny.Poświęca na każdej wizycie sporo czasu pacjentkom dokładnie wszystko objaśniając robiąc wszystkie badania.Chodzę do Niego od początku ciąży i jestem zadowolona!Jeszcze raz bardzo polecam dr.MICHALAKA

Polecam dr.Michalaka Świetny specjalista

Polecam dr.Michalaka Świetny specjalista

wspaniały lekarz polecam dziewczyny!!!Kompetentny,uprzejmy o wszystko mozna zapytac.Wykonuje na miejscu wszyskie badania.

Byłam u niego podczas urlopu gdy byłam w Pl .Byłam wtedy w 8 m ciąży i strasznie spuchły mi nogi .Otrzymałam fachową pomoc i porady polecam .

Jestem zadowolona,doktor MIchalak wszystko dokładnie tłumaczy,jest ok.

Jestem zadowolona,doktor MIchalak wszystko dokładnie tłumaczy,jest ok.

Konkretnie, bez zbędnego tłumaczenia, oraz przyjemnie. Lekarz, który wzbudza zaufanie.

stwarza wrażenie nie przyjemnego jednak przy kontakcie z pacjentem jest uprzejmy i stara się być delikatny

bardzo miły lekarz,można zapytać o wszystko,dokładnie tłumaczy.

bardzo miły lekarz,można zapytać o wszystko,dokładnie tłumaczy.