dr n. med. Jan Nowicki

Pediatra, Pulmonolog

Pan doktor leczył mnie i brata od malutkiego, dlatego bez wahania zapisałam własne dziecko do dra Nowickiego. Kompleksowe podejście, ogromna wiedza. Jednym słowem godny polecenia.

Doktor Nowicki prowadził całą moją rodzinę odkąd pamiętam a teraz jest lekarzem moich dzieci. Zawsze dokładnie opisuje chorobę, rzadko kiedy przepisuje antybiotyki (a to dla mnie bardzo ważne), jest miły i wyrozumiały wobec dzieciaków. Bardzo kompetentny. Takiego lekarza życzę każdemu

Świetny lekarz. Początkowo chodziłam do innej Pani Doktor ale ona przepisywała na wszystko antybiotyki i trafiłam na doktora Nowickiego.Jeśli chodzi o antybiotyki to przepisuje je bardzo rzadko i tylko w ostateczności. Moje dzieci bardzo często na zapalenia oskrzeli i krtani nie dostają w ogóle antybiotyków. Doktor jest bardzo miły i ma świetne podejście do dzieci.