Lekarze Pediatra Jaworzno

lekarz Robert Krawczyk

Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

lekarz godny polecenia uprzejmy wytlumaczy dokladnie leczenie nie liczy poswieconego czasu bardzo dobre podejscie do dzieci

lekarz Ewa Głąbik

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

lekarz Izabela Berkowska

43-600 Jaworzno

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Świetny i empatyczny specjalista medycyny rodzinnej. Wspaniały Człowiek. Jestem pacjentem Pani Doktor od 32 lat i nidy nie zawiodłem się na jej diagnozach i kompetencjach. Darzę Panią Doktor ogromnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jan Wojtyła

43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Sławomira Ciszewska

ulica Piłsudskiego 48/21
43-609 Jaworzno

Dobry specjalista i diagnosta. Powinna cześciej się usmiechać ale ważne że zwraca uwage na istotne szczegóły, tłumaczy krok po kroku co przepisuje i dlaczego.
Wspaniały lekarz. Doświadczony i najlepszy w swoim fachu. Bardzo miły dla swoich małych pacjentów. Zaangażowany w swoją pracę.I co najważniejsze- nie przepisuje dzieciom antybiotyków bez potrzeby, tak jak się to dzieje w poradniach. Gorąco polecam.

lekarz Joanna Migurska-Major

Pediatra, Reumatolog

Partyzantów 2/7
43-603 Jaworzno

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania. Do malego pacjeta podchodzi z sercem i rozumem -a to bardzo wazne w tym zawodzie. Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc. Pani doktor nie traktuje dzieci "jak przypadki ksiazkowe"- tylko rozwiazuje problemy zdrowotne. Jest rowniez "dobrym psychologiem" i wspomaga rodzicow , podtrzymuje ich na duchu. Takich lekarzy jest niewielu. Bardzo kompetentna w tym co robi.

lekarz Iga Kwiatek-Ptaszkiewicz

ulica Nowa 6
43-600 Jaworzno

Lekarz kompetentny i dociekliwy. Śmiało można napisać, że Pani doktor wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dobre podejście do dzieci. Warto zaufać.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Jan Nowicki

Pediatra, Pulmonolog

43-600 Jaworzno

Najbardziej arogancki i bezczelny lekarz z jakim miałam do czynienia. Pretensje , że jest się na wizycie i głupie dogadywanie przy opisywaniu objawów.

lekarz Mieczysława Dziurdzikowska-Celej

43-600 Jaworzno

Każdemu życzyłabym opiekę tak wspaniałego lekarza jakim jest pani doktor Celej. Mam dwóch synów, którzy są pod opieką pani doktor.Kompetentna, rzeczowa,miła, wielkiego serca a przede wszystkim oddana pacjentowi. Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla swoich dzieci. Najlepszy lekarz w województwie!!!! Moi chłopcy ją uwielbiają a ja jestem spokojna ponieważ wiem, że mają najlepszą opiekę pediatryczną jaką można sobie tylko wymarzyć!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

lekarz Marta Przybyło-Partyka

Psychiatra, Pediatra

ulica Hibnera 13c
43-600 Jaworzno

Pani doktor to jest skarb z nieba…trafiłam do niej przypadkiem i zostanę już do końca !!! Kobieta z wielkim sercem jest w pełni zawsze oddana pacjentowi. Dzisiejsza sytuacja: Nie stawiłam się na wizytę z powodu problemów prywatnych a Pani doktor z wielka wyrozumiałością zadzwoniła, wysłuchała, wsparła i omówiła leczenie. Nie zapomina o swoich pacjentach. Na wizytach poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje nigdy odwrotnie ❤️ dziękuje
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Jolanta Smoliło-Żabińska

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maria Biła

Łukasiewicza 12 lok. 4
43-603 Jaworzno

Jestem zdegustowana wizytą na dyżurze. pani doktor brała do rąk smoczek dziecka i przykładała do swojej twarzy co dla mni jest zwyczajnie obrzydliwe. Co gorsza myliła dawkowanie leków. Wypisała dawkowanie 3x12 a kiedy zapytałam czy aby na pewno tak, okazało się że jednak 12 to dawka dobowa. Dramat!!! Ta pani naprawdę powinna już odpoczywać na emeryturze!
Opinia dodana przez: Ania

Barbara Bernacka-Szarla

43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor. Podejście do pacjenta na 6, w skali szkolnej. Leczę się od zawsze u Pani doktor. Rodzina i znajomi leczą u Niej dzieci. Najlepszy pediatra w Jaworznie. Zawsze precyzyjnie i właściwie postawi diagnozę i opiekuje się Swoim pacjentem nawet po wizycie. Zawsze zainteresowana zdrowiem człowieka którego leczy, a w obecnych czasach, nawet współmieszkańców tej osoby.
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Beata Ordyna

Laboratorium analityczne
Grunwaldzka 30
43-600 Jaworzno

Leczymy u niej syna od czterech lat. Zawsze troskliwa, wypisuje każdy potrzebny dokument. Dokładnie bada dziecko i nie bagatelizuje objawów. Nie daje antybiotyku bez potrzeby.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Magdalena Krupa

ulica Ławczana 12a/8
43-609 Jaworzno

Tragedia lekarka pediatra ,a zero podejścia do dzieci pani doktor najmądrzejsza brak słów nie polecam

lekarz Robert Krawczyk

Chrzanowska 8