Pediatra Jaworzno

43-600 Jaworzno

Pan doktor leczył mnie i brata od malutkiego, dlatego bez wahania zapisałam własne dziecko do dra Nowickiego. Kompleksowe podejście, ogromna wiedza. Jednym słowem godny polecenia.

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

lekarz godny polecenia uprzejmy wytlumaczy dokladnie leczenie nie liczy poswieconego czasu bardzo dobre podejscie do dzieci

lekarz Jan Wojtyła

Pediatra, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Ewa Głąbik

Pediatra, Lekarz rodzinny

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

ulica Piłsudskiego 48/21
43-609 Jaworzno

Dobry specjalista i diagnosta. Powinna cześciej się usmiechać ale ważne że zwraca uwage na istotne szczegóły, tłumaczy krok po kroku co przepisuje i dlaczego.

Jaworzno

Wspaniały lekarz. Doświadczony i najlepszy w swoim fachu. Bardzo miły dla swoich małych pacjentów. Zaangażowany w swoją pracę.I co najważniejsze- nie przepisuje dzieciom antybiotyków bez potrzeby, tak jak się to dzieje w poradniach. Gorąco polecam.

Partyzantów 2/7
43-603 Jaworzno

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania.
Do malego pacjeta podchodzi z sercem i rozumem -a to bardzo wazne w tym zawodzie.
Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc.
Pani doktor nie traktuje dzieci "jak przypadki ksiazkowe"- tylko rozwiazuje problemy zdrowotne.
Jest rowniez "dobrym psychologiem" i wspomaga rodzicow , podtrzymuje ich na duchu.
Takich lekarzy jest niewielu.
Bardzo kompetentna w tym co robi.

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Każdemu życzyłabym opiekę tak wspaniałego lekarza jakim jest pani doktor Celej. Mam dwóch synów, którzy są pod opieką pani doktor.Kompetentna, rzeczowa,miła, wielkiego serca a przede wszystkim oddana pacjentowi. Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla swoich dzieci. Najlepszy lekarz w województwie!!!!
Moi chłopcy ją uwielbiają a ja jestem spokojna ponieważ wiem, że mają najlepszą opiekę pediatryczną jaką można sobie tylko wymarzyć!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ...
Opinia dodana przez: Dominika

Łukasiewicza 12 lok. 4
43-603 Jaworzno

Jestem zdegustowana wizytą na dyżurze. pani doktor brała do rąk smoczek dziecka i przykładała do swojej twarzy co dla mni jest zwyczajnie obrzydliwe. Co gorsza myliła dawkowanie leków. Wypisała dawkowanie 3x12 a kiedy zapytałam czy aby na pewno tak, okazało się że jednak 12 to dawka dobowa.
Dramat!!! Ta pani naprawdę powinna już odpoczywać na emeryturze!
Opinia dodana przez: Ania

Pediatrzy w Jaworznie