Pediatra Jaworzno

lekarz Jolanta Smoliło-Żabińska

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Mieczysława Dziurdzikowska-Celej

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Każdemu życzyłabym opiekę tak wspaniałego lekarza jakim jest pani doktor Celej. Mam dwóch synów, którzy są pod opieką pani doktor.Kompetentna, rzeczowa,miła, wielkiego serca a przede wszystkim oddana pacjentowi. Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla swoich dzieci. Najlepszy lekarz w województwie!!!!
Moi chłopcy ją uwielbiają a ja jestem spokojna ponieważ wiem, że mają najlepszą opiekę pediatryczną jaką można sobie tylko wymarzyć!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

lekarz Joanna Migurska-Major

Pediatra, Reumatolog

Partyzantów 2/7
43-603 Jaworzno

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania.
Do malego pacjeta podchodzi z sercem i rozumem -a to bardzo wazne w tym zawodzie.
Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc.
Pani doktor nie traktuje dzieci "jak przypadki ksiazkowe"- tylko rozwiazuje problemy zdrowotne.
Jest rowniez "dobrym psychologiem" i wspomaga rodzicow , podtrzymuje ich na duchu.
Takich lekarzy jest niewielu.
Bardzo kompetentna w tym co robi.

Barbara Bernacka-Szarla

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor. Podejście do pacjenta na 6, w skali szkolnej. Leczę się od zawsze u Pani doktor. Rodzina i znajomi leczą u Niej dzieci. Najlepszy pediatra w Jaworznie. Zawsze precyzyjnie i właściwie postawi diagnozę i opiekuje się Swoim pacjentem nawet po wizycie. Zawsze zainteresowana zdrowiem człowieka którego leczy, a w obecnych czasach, nawet współmieszkańców tej osoby.
Opinia dodana przez: Dominik

dr Wiesław Więckowski

Jaworzno

Wspaniały lekarz. Doświadczony i najlepszy w swoim fachu. Bardzo miły dla swoich małych pacjentów. Zaangażowany w swoją pracę.I co najważniejsze- nie przepisuje dzieciom antybiotyków bez potrzeby, tak jak się to dzieje w poradniach. Gorąco polecam.

lekarz Maria Biła

Łukasiewicza 12 lok. 4
43-603 Jaworzno

Jestem zdegustowana wizytą na dyżurze. pani doktor brała do rąk smoczek dziecka i przykładała do swojej twarzy co dla mni jest zwyczajnie obrzydliwe. Co gorsza myliła dawkowanie leków. Wypisała dawkowanie 3x12 a kiedy zapytałam czy aby na pewno tak, okazało się że jednak 12 to dawka dobowa.
Dramat!!! Ta pani naprawdę powinna już odpoczywać na emeryturze!
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jan Nowicki

Pediatra, Pulmonolog

43-600 Jaworzno

Pan doktor leczył mnie i brata od malutkiego, dlatego bez wahania zapisałam własne dziecko do dra Nowickiego. Kompleksowe podejście, ogromna wiedza. Jednym słowem godny polecenia.

lekarz Iga Kwiatek-Ptaszkiewicz

ulica Nowa 6
43-600 Jaworzno

Bardzo dobry lekarz z dobrym podejściem do dzieci, skuteczne diagnozy i dobrze dobrane leki.........
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Marta Przybyło-Partyka

Psychiatra, Pediatra

ulica Hibnera 13c
43-600 Jaworzno

Jest to Pani Doktór, która jedyna mnie rozumie raz na miesiąc lub dwa podczas wizyty. Polecam Panią Doktór nie tylko jako lekarza, ale jako człowieka
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ewa Głąbik

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

Pediatrzy w Jaworznie