lekarz Iga Kwiatek-Ptaszkiewicz

Lekarz kompetentny i dociekliwy. Śmiało można napisać, że Pani doktor wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dobre podejście do dzieci. Warto zaufać.

Bardzo dobry lekarz z dobrym podejściem do dzieci, skuteczne diagnozy i dobrze dobrane leki.........

Najlepszy pediatra jakiego miałam okazję poznać. Synek uwielbia Panią doktor. Kompetentna, trafnie stawia diagnozy, kiedy idziemy na wizytę do Pani doktor to wiem,że moje dziecko trafiło pod dobrą opiekę . Polecam..polecam.. Jestem zszokowana poprzednim komentarzem. Wspaniała lekarka!

Radzę omijać szerokim łukiem. Wypisała skierowanie na Oddział Psychiatryczny pacjentowi, nie widząc go na oczy. Prezentuje niski poziom kultury osobistej i intelektu.