dr n. med. Jan Plaza

Urolog

Gorąco polecam świetny specjalista, bardzo pomógł mojej mamie.

Gorąco polecam świetny specjalista, bardzo pomógł mojej mamie.

Polecam Pan Dr.nie tylko miły ale i znajdujący czas dla pacjenta choć wiadomo pacjentów dużo i nie każdy tak naprawdę z chorobą. Odpowiada wyczerpująco na pytania nie okazując zniecierpliwienia co w obecnej dobie jest rzadkie. Sprawia wrażenie jakby wszystkich pacjentów pamiętał co byłoby dziwne przy takiej ilości ale miłe. Jestem w trakcie leczenia więc o skuteczności na razie nie mówię.Leczę się na NFZ !!!

Dr Plaza działa jak zosia samosia. Sam odbiera telefony (w trakcie rozmowy mało komunikatywny), sam ustala termin wizyty i .. kompletnie tego się nie trzyma. Kompletna improwizacja. Mnie umówił na 17-tą. Przyszedłem zgodnie z procedurą napompowany wodą ( prostata) i zastałem 5 osób czekających w przedpokoju i drugie 5 pięć osób czekających w brudnej klatce schodowej. Oczywiście nie mogłem wytrzymać ok 1.5 godz aż mógłbym być przyjęty. Serdecznie odradzam wizytę w tym miejscu. Mamy 21 wiek i taki sposób pracy to anachronizm,

Nie rozpoznał choroby którą następnie rozpoznała i wyleczyła pani doktor pierwszego kontaktu... Podejrzewam że większość pozytywnych opinii na tej stronie są autorstwa samego dr. Plazy... Szczerze odradzam...

Witam, do pana doktora trafiłam z polecenia swojego ginekologa. Pan doktor chcąc wykluczyć choroby nerek, skierował mnie na specjalistyczne badanie. Przy czym bardzo konkretnie wytłumaczył mi na czym ono polega i dlaczego je warto zrobić. Polecam go wszystkim, bo warto.

Konkretny człowiek,nie do uwierzenia ilu ludziom pomaga,ma dobre serce.

Konkretny człowiek,nie do uwierzenia ilu ludziom pomaga,ma dobre serce.

Super człowiek dobry ...konkretny ,rzeczowy i z poczuciem humoru .Oby wiecej takich lekarzy.

Super lekarz, super człowiek. Do każdego podchodzi tak samo obojętnie czy masz 20 czy 80 lat, obojętnie czy jesteś bogaty czy biedny. Przejmuje się jeżeli jesteś chory, jeżeli nie powie przyjdź za rok. Nie poznałem (a poznałem dużo Jego pacjentów) żeby ktos był nie zadowolony. Plaza to tak naprawdę doktor Judym.

Bardzo kompetentny i oddany pacjentom. Pomimo dużego obciążenia ilością pacjentów zawsze miły i uprzejmy. Gorąco polecam:)

Leczyłem sie u niego prywatnie. Miły i konkretny. leczenie co najwazniejsze skuteczne. polecam