dr Jan Rochalski

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz ,człowiek . Chodze do niego już 9 lat .Zawsze bada delikatnie i dokładnie, wie co robi . Jest spokojny i skromny . Fajny lekarz !polecam szczerze----

Bardzo dobry lekarz ,człowiek .
Chodze do niego już 9 lat .Zawsze bada delikatnie i dokładnie, wie co robi .
Jest spokojny i skromny .
Fajny lekarz !polecam szczerze----

Śmiało mogę powiedzieć, korzystając z dotychczasowego doświadczenia i mając naprawdę duże porównanie, że Pan doktor jest najlepszy w swoim fachu, profesjonalista jakich mało! Dzięki zastosowanemu leczeniu szybko udało mi się pozbyć wszelkich dolegliwości, wizyta i badanie przebiegało w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze,co ze względu na tak intymne problemy było dla mnie niezwykle ważne. Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom!

Nieodpowiedzialny lekarz.Przepisuje silne tabletki antykoncepcyjne, nie zlecając żadnych badań przed jak i po długim okresie przyjmowania tabletek., Przy kolejnych wizytach nawet nie pyta jak się człowiek czuje, czy wszystko w porządku.

We wrześniu 2009 roku na wizycie kontrolnej po 6 tygodniach od urodzenia w 38 tygodniu ciąży martwego synka z nieznanych przyczyn, zapytałam doktora Rochalskiego, jakie wykonać badania, stwierdził, że żadnych, tylko starać się od razu o kolejne dziecko. To oczywiście była moja ostatnia wizyta i tego lekarza. Na własną rękę zrobiłam mnóstwo badań. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. W ciąży bardzo przytyłam (26kilo) i bardzo puchłam, co mogło dać lekarzowi do myślenia, tym bardziej że często o to pytałam, chodziłam na wizyty co 2 tygodnie. Na wizyty przychodziłam oczytana i zadawałam dużo pytań, ze strony dr Rochalskiego brakowało mi przede wszystkim doinformowania, kobieta w ciąży nie zawsze wszystko jest w stanie wyczytać, to, co najważniejsze powinien przekazać lekarz. U pana Rochalskiego tego brakowało.

Witam! Wszystko było w porządku przez całą ciążę, niestety nie można na Pana Doktora liczyć podczas problemów z porodem. Miałam skurcze 10 dni i mimo iż byłam w szpitalu podczas jego dyżuru nie raczył się spytać ani doradzić. Skończyło się gestozą wielkimi obawami o małego i nieskończonym urazem do Szpitala w Rybniku zwłaszcza Pana Ordynatora. Nie polecam!!! Nikomu nie życzę takich obaw o swoje maleństwo na samym finiszu.

zdecydowanie polecam! Przesympatyczny lekarz i fachowe podejście!!! Duży komfort psychiczny pacjentki :)

zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie najlepszy lekarz na śląsku ;) poleciłabym go każdej kobiecie, bardzo sympatyczny i uprzejmy, tak samo traktuje pacjentki niezależnie czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ, lekarz godny polecenia

Polecam wszystkim Paniom. A najbardziej dziewczynom ktore wybieraja sie z pierwsza wizyta (czemu zawsze towazyszy stres). Pan doktor jest naprwde godnym zaufania lekarzem oraz bardzo miłym i serdecznym człowiekiem.

Bardzo jestem zadowolona z tego lekarza i kazdemu polecam! Chodzilam do niego przez cala ciaze czyli co 2 tyg. wiadomo ze to dosc spory koszt ale warto bo wiedzialam ze wszystko jest dobrze z dzieckiem i ze mna. Na kazde zadane przezemnie pytanie uzyskiwalam wyczerpujace odpowiedzi. Polecam

Polecam

Byłam dziś i polecam tego lekarza zbadał mnie dokładnie byłam w gabinecie aż 45min.