lekarz Jan Sopiński

Najcudowniejszy lekarz jakiego znam, cierpliwość i proludzkosc to jego główne zalety. Po operacji tłuszczaka i komplikacjach zajął się mną osobiście przez kilka miesiecy, wiedząc jak reaguje na ból. Dziękuję za dobre serce i wyrozumiałość.

Bardzo Dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalne wycięcie tarczycy. Za opiekę za dobre słowo za usmiech.Dziekuje za czas poświęcony dziś w sprawie odczytu wyniku histopatologicznego.Pacjentka Kasia.

Pan doktor wykonywał mi operację wycięcia tarczycy (13.01.2022 - 16.01.2022) w Wojewódzkim Centrum im. Kopernika w Łodzi. Pomimo, że wcześniej nie byłam pacjentką doktora, to obdarował mnie bardzo dobrą opieką. Zarówno przed operacją jak i po, przyszedł i wszystko wyjaśnił. Bardzo miły, uśmiechnięty i ciepły człowiek. Lekarz godny polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję za opiekę i profesjonalnie wykonaną operację.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjonalne wykonanie operacji tarczycy. Jest bardzo komunikatywny i życzliwy dla pacjenta . Miałam szczęście że dobrym trafem wykonywał mi zabieg. Rzadko spotyka się tak miłego lekarza a zarazem super fachowca. Pacjentka z Kopernika z 4.1.22r. Monika A.

Pacjentka z Kopernika z 4.1.22r. Monika A.

Z czystym sumieniem stwierdzam, że jest ideałem lekarza pod wieloma względami. Po pierwsze, doskonały chirurg, operował moją tarczycę. Po drugie, ciepły, życzliwy, budzący ogromne zaufanie człowiek.

Z czystym sumieniem stwierdzam, że jest ideałem lekarza pod wieloma względami.
Po pierwsze, doskonały chirurg, operował moją tarczycę.
Po drugie, ciepły, życzliwy, budzący ogromne zaufanie człowiek.