lekarz Jan Świercz

2,7
2,7

Ten lekarz to pomyłka! Trafiłam zachęcona prowadzonym przez doktora instagramem, ale niestety - social media to jedno, a życie już pokazuje coś zupełnie innego. Lekarz nie jest zainteresowany ani tłumaczeniem niczego pacjentowi, ani odpowiadaniem na pytania. Jest bardzo "mechaniczny", jak ktoś już stwierdził tak trochę robot. Można mu zadawać pytania, ale jest tym wyraźnie zniecierpliwiony i wcale tego nie ukrywa. W trakcie badania usg nie można niczego doktorowi zasugerować, pokazać gdzie coś boli, żeby sprawdził - on ma swoje metody i żadne proszenie żeby tą maszyną sprawdził trochę bardziej w lewo lub w prawo nic nie dają - poza irytacją lekarza. Nie komentuje też niczego co widzi w badaniu, po prostu każe się ubrać i na koniec wizyty wręcza kartkę z opisem żeby sobie przeczytać. Pieniądze wyrzucone w błoto!

Lekarz Jan Świercz przyjmuje aktualnie na Conrada. W trakcie wizyty lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem i badanie usg. Niestety lekarz jest mało komunikatywny i ma się wrażenie obcowania z robotem. Przy zadawaniu pytań odpowiada wyuczonymi formułkami, nie zależy mu żeby pacjent zrozumiał odpowiedź, a jeśli się zacząć dopytywać, to lekarz szybko się irytuje "bo on już udzielił odpowiedzi".

Bardzo dobry i spatyczny pan.doktor dbający o pacjenta. Pan doktor przeprowadził mi operacje pechezyka żółciowego po operacji czuje sie bardzo dobrze. Bardzo Dziekuje za pański trud i poświęcony dla mnie czas panie doktorze bo teraz już nie będę znosić takiego bulu jak miałam wcześniej Serdecznie Dziekuje. Mariola Mierzejewska z Ostrołęki 😀