lekarz Janina Durzyńska-Urbaniec

3,6
3,5
3,7

Niestety nie polecam Pani Doktor. Trafiłam do niej po niepowodzeniach ginekologicznych, zostałam potraktowana bardzo "olewająco" nie raczyła nawet zapoznać się dokładnie z moim problemem z wynikami badań, stwierdziła, że co druga kobieta dziś tak ma i to była cała jej wypowiedź na temat problemu z jakim się borykam. Nie zadaje pytań, nie ma nawet chęci wysłuchania pacjenta... Nie wiem czy taki stan rzeczy był wynikiem "złego dnia" Pani Doktor czy ona po prostu powinna pomyśleć o zmianie pracy lub podejścia do cierpiącego pacjenta... ??? Byłam u niej 3 razy za każdym razem było tak samo i już nigdy nie przekroczę progu tego gabinetu. Może kiedyś była dobrym lekarzem sądząc po starszych opiniach pozytywnych, ale na pewno wiele się zmieniło. Ja osobiście nie polecam, można śmiało znaleźć o wiele bardziej kompetentnego i zorientowanego na pacjenta lekarza.

Przesympatyczna Pani doktor moge ja z czystym sumieniem polecic, bardzo mila i rzeczowa :) posiada dobrze wyposazony gabinet i kompleksowe badania przeprowadza. Jest zawsze usmiechnieta i badania przeprowadza w milej atmosferze. Jesli zajdzie potrzeba uspokaja i sprawia ze nie martwimy sie. Jedynie co mnie zastanawia ze nie kazala mi zrobic dodatkowych badan krwi przy przepisaniu lekarstwa. Ale moze zasugerowala sie wczesniejsza diagnoza innej pani ginekolog. Napewno bede do niej stale chodzic bo wiem ze jest to cudowny lekarz i ma dobrze podejscie do pacjentek i dla mnie jest wazne zeby gabinet byl schludny a ten taki jest czyli schludny czysty i dobrze wyposazony :) jak kiedys bede w ciazy to napewno ta pani bedzie moim lekarzem prowadzacym. Polecam w 1000%

Zdecydowanie jest najlepsza:) Bardzo miła i uśmiechnięta. Odpowiada na każde pytania, przy mojej wizycie dopytywała się czy przepisane przez nią lekarstwa są na moją kieszeń. Naprawdę polecam Panią Doktor, tym osobą które chcą być traktowane jak człowiek w gabinecie lekarza!!!Co prawda wizyta prywatna nie należy do najtańszych ale za ten komfort i miłą atmosferę jestem w stanie przymknąć oko na pieniążki:)Niedługo planuję ciążę i na pewno lekarzem prowadzącym będzie Pani Janina

Według mnie jest to bardzo dobry specjalista. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Kontakt telefoniczny zawsze był dobry (nie wiem skąd u niektórych twierdzenia, że nie odbiera telefonu?). Ja polecam Panią doktor każdej kobiecie.

Panią doktor poleciła mi znajoma,skorzystałam i jestem zadowolona.Pani doktor miła,kompetentna.Wizyta była kontrolna,standardowa.Nie wiem jakie byłoby leczenie gdybym tego wymagała,czy skuteczne i trafione,ale póki co jetem zadowolona i polecam panią doktor.A jeszcze nikt się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Z całą pewnością polecam Panią doktor. Prowadziłą całą moją ciążę i oboje z mężem jesteśmy nią zachwyceni. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest ponadto miła, przesympatyczna i szczera. Nigdy nie patrzy na zegarek, wszystko dokładnie wyjaśnia. Przy niej człowiek nie czuje się skrępowany, nawet jeśli idzie na wizytę z mężem. Posiada w swoim gabinecie doskonały sprzęt. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Polecam wszystkim kobietom, nawet tak przewrażliwionym jak ja ;)))

bardzo dobry lekarz naprawdę, jest miła i sympatyczną osobą az sie niechce wierzyć w poprzednie opinie pani doktor nawet na e-maile bardzo szybko odpowiada.

Bardzo dobry czlowiek doskonaly lekarz ,kontakt z Pania doktor bardzo dobry tel do domu lub można podejść na oddział.

Przeszłam ciążę.Spotkałam wielu niedobrych i nieuprzejmych lekarzy nawet takich,którzy sugerowali usunięcie ciąży.Dopiero teraz,jak zaczęło dziać się coś niepokojącego postanowiłam,ze muszę w końcu znaleźć kogoś zaufanego do kogo w razie potrzeby będzie chciało się wracać.I znalazłam!Doktor Durzyńską-Urbaniec polecam w 100%!To dobry lekarz,który potrafi zachować się w każdej sytuacji!...i jak Panie widzicie ma same dobre komentarze!

Polecam na pierwsza wizyte, według mnie bardzo dobry ginekolog. Miła intymna atmosfera i sympatyczna pani.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sucha Beskidzka"?

dr

Jacek Kostrz

ulica Długa 38
ulica Kolejowa 18
32-640 Zator
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Promocji i Ochrony Zdrowia"
ulica Piłsudskiego 226
32-555 Zagórze