lekarz Janina Durzyńska-Urbaniec

Z całą pewnością polecam Panią doktor. Prowadziłą całą moją ciążę i oboje z mężem jesteśmy nią zachwyceni. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest ponadto miła, przesympatyczna i szczera. Nigdy nie patrzy na zegarek, wszystko dokładnie wyjaśnia. Przy niej człowiek nie czuje się skrępowany, nawet jeśli idzie na wizytę z mężem. Posiada w swoim gabinecie doskonały sprzęt. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Polecam wszystkim kobietom, nawet tak przewrażliwionym jak ja ;)))

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I WSPANIAŁY LEKARZ.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I WSPANIAŁY LEKARZ.

Polecam p. doktor z całego serca- bardzo miła i kontaktowa. Dokładnie tłumaczy, a w razie potrzeby zażartuje, żeby rozluźnić atmosferę :) Bardzo dobra na pierwszą wizytę

bardzo miła i konkretna Pani:) a przede wszystkim jej podejscie do pacjenta jest na 6:)