lekarz Janina Humska-Mackiewicz

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Nie lekceważy żadnych, nawet najmniejszych dolegliwości. Czasami miało się wrażenie że nawet jest nadopiekuńcza. Teraz bardzo jej dziękuję. Bardzo dobrze prowadziła moja ciążę. Z każdym problemem można było się zgłosić nawet w te dni kiedy nie przyjmowała w gabinecie. Podczas porodu też się tak złożylo że była obecna. Naprawdę godna polecenia.

Od pierwszego razu wzbudziła moje zaufanie, przejmuje sie każdą dolegliwością i stara sie pomóc. naprawde fachowe podejście:)

prowadzila moja pierwsza ciaze do 8 miesiaca bylo wszystko ok na kolejnej wizycie uslyszalam ze moje dziecko ma arytmie serca i nie przezyje ani jednego dnia na moja panike i lzy uslyszalam ze powinnam sie psychicznie leczyc a i po porodzie mialam wiele problemow przez pania doktor... dzis corcia ma ponad 2 lata i jest zdrowym usmiechnietym dzieckiem:)

Bardzo rzeczowa i dokładna p. doktor. Nie lekceważy jakichkolwiek objawów, wnikliwie poszukuje diagnozy. Profesjonalizm i kompetencja:) Polecam!:)

W koszty wliczone badanie USG. Serdecznie polecam.

W koszty wliczone badanie USG. Serdecznie polecam.