lekarz Janina Najda

Laryngolog

2,9

Pani doktor ze specjalizacją laryngologii nie mogła stwierdzić, w jakim stanie jest moje gardło.Dodam, że poprzedni lekarz bez specjalizacji laryngologii mógł to zrobić.

Pani doktor nieprzyjemna,z wyższością patrzy na pacjenta,do dzieci nie nadaje sie,moja corka byla tak leczona przez pania Najdę ze czekamy na zabieg w DSK,tylko musi byc zdrowa a to jest juz w jej stanie prawie niemożliwe,ciagle powtarzala;niech pani nie wymyśla i teorii nie tworzy,nie polecam.

W moim osobistym odczuciu lekarz bardzo dobry z odpowiednim podejściem do pacjenta. Gorąco polecam Panią Najdę.

Lekarz bardzo kompetentny, cierpliwy z odpowiednim podejściem do dzieci. Dokładnie opisuje przebieg choroby i jej leczenia. Godny polecenia!

To bardzo kompetentny i dobry lekarz.Jest przygotowany merytorycznie,jest cierpliwy,pełen zrozumienia dla pacjenta,pomocny,oddany swoim pacjentom.Polecam go znajomym.

Pani Najda zachowuje się tak jakby za karę musiała być lekarzem... kontakt z pacjentami to dla niej największa z kar! jest strasznie nieuprzejma. była moim lekarzem rodzinnym, gdy weszłam pewnego razu do niej do gabinetu powiedziała: "O! to ta pani kulawa..." Jak tak można?! Totalny brak szacunku!!

Lekarka bardzo nieprzyjemna, traktuje pacjentów bez szacunku. Byłam u niej na kilku wizytach i za kazdym było to samo, wyprasza z gabinetu jak wchodzi się po wyjściu pacjenta, mimo informacji z recepcji że jak wyjdzie pacjent to należy wchodzić. Nie chce wypisywac skierowań a jak już się poprosi to pisze że na prośbę pacjenta. Uważa że problemy które się jej opisuje to nie laryngologiczne. Gdzie w moim przypadku okazało się ze jest to błędnik a niby wg niej z opisywanych objawów to problemy neurologiczne. Nie polecam.