Lekarze Janów Lubelski

lekarz Michał Kalita

adres NIEAKTUALNY !!!!!
Wiejska 28 lok. 4
23-300 Janów Lubelski

Przesympatyczny,rzeczowy lekarz.Pełen profesjonalizm - jak powiedział że nie będzie boleć , tak nie bolało ! Zasłużenie znany poza granicami lubelszczyzny co widać na oddziale Szpitala w Janowie Lub. A.F Częstochowa
Opinia dodana przez: Alina F

lekarz Tomasz Silezin

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim
ulica Zamojskiego 149
23-300 Janów Lubelski

Dr. Tomasz Silezin to swietny specjalista, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładnie wszystko wyjaśni oraz fachowo zoperuje. Trafiłem do Dr. Tomasza z zespołem kanalu nerwu lokciowego. Po operacji doktor przekazał wskazówki dotyczące dalszej rekonwalescencji oraz opis zabiegu w formie papierowej, więc nie musiałem się martwić, że o czymś zapomnę. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Dr. Tomasza, jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze go polecam innym!
Opinia dodana przez: Piotr S

lekarz Justyna Kaproń-Świś

23-300 Janów Lubelski

Bardzo profesjonalna, nie zbywa, wszystko dokladnie tlumaczy. Badała mnie w sanitasie w Lublinie. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Kalita

Stomatolog, Ortodonta

Ul. Ogrodowa 8/3
Janów Lubelski

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

M.Konopnickiej 13
23-300 Janów Lubelski

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Piotr Ziemecki

23-300 Janów Lubelski

miał czas ,żeby posłuchać o problemie i dal pigułki. pomogły dopiero po miesiącu ale pomogły. trudno się dostać do niego.
Opinia dodana przez: XX

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Gabinet
23-300 Janów Lubelski

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marek Mazur

23-300 Janów Lubelski

Super człowiek. Super lekarz. Super mąż. Super kumpl . Super ojciec . Super Ktoś - jak ten z ktośowa . Pełen szacun .
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Patryk Bocheński

23-300 Janów Lubelski

Polecam w 100%. Profesjonalizm, duża wiedza. Wreszcie ktoś kompetentny, kto zajął się moim dzieckiem.
Opinia dodana przez: Mariola S

lekarz Marta Kułak-Łuszczak

Anestezjolog

23-300 Janów Lubelski

Pani doktor jest kochana bardzo dużo czasu poświęca dla chorego miła uprzejma profesjonalistka w swej dziedzinie .Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc i wsparcie.
Opinia dodana przez: Ewa Płecha

lekarz Zenon Góra

Lekarz sportowy, Ortopeda

Gabinet lekarski
23-300 Janów Lubelski

Bardzo, bardzo dobry lekarz, ze szczegółami tłumaczy chorobę i w jaki sposób będzie ona leczona. Ortopeda, który zna się na swojej pracy. Ja się na nim nie zawiodłam. Zabieg przebiegł u mnie bez powikłań (artroskopia kolana). Polecam doktora Górę całym sercem.

lek. dent. Dorota Wielgus - Hałajko

Przychodnia stomatologiczna
Kilińskiego 3
23-300 Janów Lubelski

Pani doktor jest świetnym fachowcem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Przy tym jest nad wyraz uprzejma i delikatna. Doradzi i skutecznie pomoże w każdym przypadku. Wizyty w gabinecie są bezbolesne i bezstresowe. Ceny świadczeń przystępne. Lekarz stomatolog z prawdziwego powołania. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sevillo

dr n. med. Grzegorz Opielak

23-300 Janów Lubelski

Super lekarz, bardzo pomocny i miły! Zawsze pomaga pacjentowi i jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Lekarz z powolania <3

lek. dent. Ewa Marianowska

ulica Jana Zamoyskiego 99
23-300 Janów Lubelski

Dziękuję,jak do tej pory żaden stomatolog tak życzliwie i profesjonalnie nie podszedł do mojej osoby.Polecam każdemu.
Od kilku lat jestem pacjentem u lek. Jacka Kwiatuszewskiego jest to wspaniały, uczciwy, dokładny, uprzejmy jednym słowem być pod Jego opieką to jak wygrany los.Temu Pany mogę śmiało powiedzieć zawdzięczam życie. Nawet teraz jak przeprowadziłem się do Warszawy jeżdżę do Niego. Ten Pan posiada tyle zalet jako człowiek i lekarz, że nie da się tego opisać. Szkoda,że tak nie wielu jest Jemu podobnych. Panie doktorze dużo zdrowia i pomyślności w ...

mgr Małgorzata Golik

Fizjoterapeuta

Miomed Rehabilitacja Sportowa i Neurologiczna
ul. Reja 4
23-300 Janów Lubelski

Polecam! Świetne podejście do Pacjenta. Miałam rwę kulszową, 3 miesiące się męczyłam. 2 wizyty rehabilitantki i na razie nie boli. A minęło już 2 tygodnie. Oby tak mi zostało. Bardzo pomocna, zaangażowana i doświadczona Fizjoterapeutka. Jestem po udarze, jak większość chyba tutaj obecnych. No prawie, że strzał w dziesiątkę, a wiem co mówię, bo rehabilitowali mnie już chyba wszyscy w tym mieście:) Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym Pacjentem, ...

lekarz Jacek Źródło

23-300 Janów Lubelski

Najgorszy lekarz "specjalista". Nie słucha pacjenta, wypisuje leki bez badań. Klasyczny przykład wykorzystania potrzebujących pacjentów
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Anna Schossler

Gabinet
23-300 Janów Lubelski

Specjalista Pierwszej Klasy. Konkretna, mądra. Usunęła mi zaćmę. O takim efekcie nawet nie marzyłam. Z poważaniem bernadeta maksim
Opinia dodana przez: bernadeta

lekarz Dorota Chmielewska-Bardak

ul. 8 Września 13/51
23-300 Janów Lubelski

Podczas wizyty pani doktor mnie ponaglała, widać było że nie jest zainteresowana moim problemem, miała wyraźnie olewczy stosunek do mnie i mojego problemu.

lekarz Urszula Bryczek

Internista, Lekarz rodzinny

23-300 Janów Lubelski

Przyszłam na umówioną godzinę (12:15), ale było opóźnienie, że jeszcze były osoby z g. 10:00, bo okazało się, że przyszła z 2h opóźnieniem do pracy. Jestem w ciąży, więc czuję się różnie i nie mogłam tyle czekać, a więc z łaską przyjęła poza kolejnością (ale musiałam przepuścic jeszcze 2 inne osoby bez pierwszeństwa), jednak i tak musiałam się wciskać. Wizyta przebiegła w ciszy, powierzchowne badanie, zero pytań, wywiadu lekarskiego, na ...
Opinia dodana przez: Edyta