Średnia ocen:1,2/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Pan Doktor być może jest świetnym specjalistą i napatrzył się na poważne przypadki, ale to nie znaczy, że mniej zaawansowany stan żył nie zasługuje na uwagę, a takie wrażenie odniosłem po wizycie u p. Doktora, która bądź co bądź odbyła sie na skierowanie lekarza rodzinnego. Mam wrażenie, że dla Pana Doktora to, co nie kwalifikuje się do operacji lub innej natychmiastowej terapii, nie warte jest zainteresowania. A profilaktyka? Brakło mi też sensownego wyjaśnienia, dlaczego właściwie moje nogi - sine od popękanych naczyń, z zaczynającymi się pojawiać żylakami, są faktycznie w ...

Pan Doktor być może jest świetnym specjalistą i napatrzył się na poważne przypadki, ale to nie znaczy, że mniej zaawansowany stan żył nie zasługuje na uwagę, a takie wrażenie odniosłem po wizycie u p. Doktora, która bądź co bądź odbyła sie na skierowanie lekarza rodzinnego. Mam wrażenie, że dla Pana Doktora to, co nie kwalifikuje się do operacji lub innej natychmiastowej terapii, nie warte jest zainteresowania. A profilaktyka?
Brakło mi też sensownego wyjaśnienia, dlaczego właściwie moje nogi - sine od popękanych naczyń, z zaczynającymi się pojawiać żylakami, są faktycznie w porządku. Wizyta nie uspokoiła moich obaw ( historia zakrzepicy w rodzinie, której chyba warto przeciwdziałać zawczasu), natomiast obudziła wątpliwości, czy zabiegowcy tacy jak Pan Doktor, powinni marnowac czas na wizyty ambulatoryjne.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat