lekarz Janusz Butkiewicz

Lekarz rodzinny

super specjalista dobrze ze tacy lekarze jeszcze istnieją ,potrafi sluchac pacjeta i stawia dobre diagnozy

Nic dodać nic ująć:-) lekarz z powołania. Wysłucha, zbierze wywiad, postawi trafną diagnozę. Gorąco POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz.Umiejętnie podchodzi do pacjenta. Serdeczny, pogodny, zbiera dokładny wywiad i zleca badanie laboratoryjne (jeśli jest taka potrzeba)naprawdę godny zaufania i polecenia. Stwierdza bardzo trafne diagnozy i szybko - nie jak inni próbuje się uczyć tylko leczy super. Nasz Kochany Doktor. Polecam

Bardzo dobry lekarz!!! fachowe podejście do pacjenta, uprzejmy, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyc-nie lekceważy pacjenta!! Naprawdę polecam!

Lekarz godny polecenia, potrafii wysłuchać pacjenta, leczenie zaczyna od wywiadu i wyników badań.