lekarz Janusz Ciółkowski

Alergolog dziecięcy

Świetny i sympatyczny pan doktor takich lekarzy nam trzeba znam jeszcz tylko jednego takiego to doktor Jerzy Tomaka

Cudowny lekarz i człowiek. Kocha dzieci a one go uwielbiają. Nigdy nie odmawia pomocy kosztem nawet własnego zdrowia.

ANIOŁ, A NIE CZŁOWIEK!!!!!!!! WSPANIAŁY DOKTOR Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM. PIERWSZY RAZ WIDZIAŁAM, ABY LEKARZ PO 10 MIN POTRAFI POSTAWIĆ TRAFNĄ DIAGNOZĘ. ZANIM ZASTOSUJE JAKIEŚ LEKI ROBI SZEREG BADAŃ! DO TEGO BARDZO KOCHA DZIECI :D

Bardzo pozytywna osoba, wesoły, łagodny z kontaktem z dzieckiem-szybko nawiazuje kontakt. Bardzo ciepły człowiek. Znam dwoje dzieci,które leczy z dobrym skutkiem.To była pierwsza moja wizyta a do tego lekarza mam 300 kilometrów, pomio,ze miezkam w dużym miescie nie jest łatwo znaleść takiego lekarza z powołania. Bardzo polecam

Solidny i kompetentny lekarz budzący zaufanie

Solidny i kompetentny lekarz budzący zaufanie

Bardzo skuteczny i kompetentny. Dobry kontakt z dzieckiem. Jedynie uwaga co do sposobu (terminowości) przyjmowania na umówioną wizytę.....