lekarz Janusz Ilnicki

Radiolog, RTG, USG

Pan doktor jest rewelacyjnym specjalistą, najlepszym w swojej dziedzinie, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Jego wiedza i doświadczenie połączone z empatią i zrozumieniem czyni z niego rewelacyjnego specjalistę. Szczerze polecem Pana doktora. Serdecznie dziękuję za pomoc

Dziękuję bardzo Panu doktorowi Januszowi Ilnickiemu za przeprowadzenie biopsji mammotomicznej i gruboigłowej. Moje zdenerwowanie rozładował na samym początku. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek. Delikatnie i sprawnie przeprowadził zabieg informując co będzie robić i czego mogę się spodziewać. Proszę się nie bać. Bardzo dobry specjalista. Polecam Pana doktora z całego serca.

Najbardziej podobało mi się nastawienie do pacjenta. Dokładne wytłumaczenie co dzieje się w moim organizmie, przyjazne nastawienie, pelen profesjonalizm. Jak radiolog to tylko Pan Ilnicki.

Właśnie miałam biopsje. Bardzo się denerwowalam. Doktor bardzo przyjemny dokładnie mówił i tłumaczył co robi w danym momencie. Polecam.

Przed chwilą miałam biopsję, którą wykonywał mi Pan Doktor. Bardzo bałam się tego zabiegu. Jednak byłam mile zaskoczona. Uśmiechnięty i bardzo przyjemny Pan Doktor, sprawił, że bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie wykonał zabieg.

Robił mi USG, biopsję cienko i gruboigłową , później zakładał haczyk do zabiegu. Cóż powiedzieć - złote ręce.Szybko i bezboleśnie.Super konkretny .Każdemu polecam.

Bardzo przyjemny lekarz. Bardzo się denerwowalam, po diagnozie, a on potrafił mnie uspokoić i profesjonalnie wyjaśnił wszystko. Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz miły,sympatyczny dobrze sie z nim rozmawia,b dobrze objasnia,jestem bardzo zadowolona polecam a inni lekarze niech biorą z niego przykład

To była moja pierwsza wizyta ,stres przed biopsją ,było ok pod każdym względem ,a "ręce złote"- dziękuję ...i polecam : )

Bardzo dobry specjalista. Gorąco polecam.

Bardzo dobry specjalista. Gorąco polecam.