dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Pan dr.Jabłoński to wspaniały specjalista I człowiek!Uratował źycie naszemu synkowi.Nasz Minio urodził się z niedrożnością jelit i dzięki BOGU tafiliśmy na dyżur dr.Jabłońskiego bo w pierwszej dobie był operowany po raz pierwszy.W ciągu trzymiesiecznego pobytu na intensywnej terapii synek był operowych trzy razy przez dr.Siedemnaście miesięcy miał wyłoniona stomię i teraz 14 stycznia 20 16 roku dr.operował po raz czwarty zamykając stomię z powodzeniem.Dla nas rodziców ten czas to była wielka tragedia walka dziecka o źycie potem nauka życia ze stomią ale zawsze mogliśmy liczyć na pomoc doktora.To jest lekarz z powołania oddany pacjentowi który umie rozmawiać z rodzicem,wytłumaczy wszystko zażartuje kiedy trzeba.Oboje z mężem do końca naszych dni będziemy dr.Jabłońskiemu wdzięczni za wszystko co zrobił dla naszego Skarga ukochanego.POLECAM z całego serca!!!DZIĘKUJEMY DOKTORZE RODZICE MIŁOSZKA

Super lekarz!!! Dr Janusz Jablonski to wspanialy lekarz konkretny,ma super podejście do dzieci ale również ma dobry kontakt z rodzicami. Mój syn Damian miał to szczęście, ze trafil na takiego lekarza.Dzieki nawej metodzie,ktora zastosowal moje dziecko cztery dni po trudnej operacji wyszlo do domu. Dr Jablonski opiekowal się nami wspaniale widać było, ze przezywal ta operacje razem z nami. Dzieki doktorowi ukazal się artykul w gazecie na temat nietypowej operacji mojego Damianka. Mamy nadzieje, ze pomoze on w dalszej owocnej pracy naszego wspaniałego lekarza. Zawsze, kiedy będę patrzyla na syna będę wspominala naszego najlepszego lekarz JANUSZA JABLONSKIEGO.

Wspaniały lekarz i człowiek: konkretny, przyjazny, cierpliwy, inteligentny, szalenie empatyczny, ze znakomitym podejściem do dzieci. Dzięki dr Jabłońskiego pobyt w Szpitalu na Spornej wydał się mojej córci wakacjami :).

Pan dr Jabłoński to wspaniały lekarz i człowiek, operował naszego 4 tyg synka (operacja odbyła się w sobotę, na którą doktor przyjechał specjalnie, ponieważ nie miał w ten dzień dyżuru). Specjalista od PYLOROSTENOZY, przed zabiegiem wytłumaczył nam na czym będzie polegała operacja, nazywając ją zabiegiem kosmetycznym i tak rzeczywiście było. Synek nie ma żadnej blizny, operował przez pępuszek. Polecam z czystym sercem, zawsze pod telefonem, w każdej chwili można zadzwonić i zapytać gdy coś nas niepokoi. Dziękujemy Panie doktorze - rodzice Szymonka.

Bardzo dobry fachowiec! Bycia lekarzem nie wystarczy się nauczyć, lekarzem trzeba być z powołania. Dr. Jabłoński właśnie taki jest! Szybka i fachowa obsługa, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, bez żadnych powikłań. Jak do tej pory najlepszy chirurg dziecięcy z jakim się spotkałam.

Wspaniały lekarz. Umie porozmawiać i pocieszyć. Wszystko wytłumaczy. Często odwiedza i interesuje się. Polecam bardzo

Bardzo dobry to mało powiedziane chirurg z powołania.Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką otoczył Pan dr naszego syna

Świetne podejście do młodzieży, moja córka miała zabieg u Dr. Jabłońskiego, jako, że był jej lekarzem prowadzącym, mieliśmy z nim zawsze kontakt, w każdej wątpliwej sytuacji. :)

Świetny lekarz godny polecenia .Mój syn był w szpitalu i dr Jabłoński zajął się pacjentem znakomicie .

Konkretne i efektywnie podejście, każdy przypadek podejmuje z pełnym profesjonalizmem oraz największym zaangażowaniem. Szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. Wyjątkowe umiejętności chirurgiczno-ortopedyczne, a także wielka intuicja zawodowa. To specjalista najwyższej klasy, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, troskliwy i niezwykle sympatyczny równocześnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością. rzeczowo i efektywnie prowadzi leczenie,w kontakcie z pacjentem jest bardzo sympatyczny i życzliwy. szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. każdy przypadek traktuje bardzo poważnie.jest troskliwy i bardzo cierpliwy.to jeden z najlepszych fachowców jakiego do tej pory spotkaliśmy.polecamy ...

Polecam z pełną odpowiedzialnością.

rzeczowo i efektywnie prowadzi leczenie,w kontakcie z pacjentem jest bardzo sympatyczny i życzliwy. szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. każdy przypadek traktuje bardzo poważnie.jest troskliwy i bardzo cierpliwy.to jeden z najlepszych fachowców jakiego do tej pory spotkaliśmy.polecamy go każdemu!

Świetny specjalista, komunikatywny, rzeczowy

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Łódź"?

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50