Chirurg Dziecięcy Łódź

lek. dent. Monika Zagórowska

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

Lubeckiego 1/30
91-403 Łódź

Zdecydowanie polecam! Kompetentny, cierpliwy, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie wątpliwości.

Opinia dodana przez: Aneta

fanatytyczny człowiek i profesjonalny lekarz

fanatytyczny człowiek i profesjonalny lekarz

dr n. med. Dariusz Olejniczak

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Jarmed
Józefa 17 lok. 2
Łódź

Polecam!Lekarz,jakich mało.Syn zadowolony,a i my jako rodzice też.Kompetentność i kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego rewelacyjne.Zaufanie do swojej osoby pan doktor wzbudza już na pierwszej wizycie przez dokładne wytłumaczenie choroby.W naszym przypadku(właściwie syna)zostaliśmy dokładnie poinformowani o przebiegu operacji co bardzo nas uspokoiło.

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Złotno 19
Łódź

Pan dr.Jabłoński to wspaniały specjalista I człowiek!Uratował źycie naszemu synkowi.Nasz Minio urodził się z niedrożnością jelit i dzięki BOGU tafiliśmy na dyżur dr.Jabłońskiego bo w pierwszej dobie był operowany po raz pierwszy.W ciągu trzymiesiecznego pobytu na intensywnej terapii synek był operowych trzy razy przez dr.Siedemnaście miesięcy miał wyłoniona stomię i teraz 14 stycznia 20 16 roku dr.operował po raz czwarty zamykając stomię z powodzeniem.Dla nas rodziców ten czas to była wielka tragedia walka dziecka o źycie potem nauka życia ze stomią ale zawsze mogliśmy liczyć na pomoc doktora.To jest lekarz z powołania oddany pacjentowi który umie rozmawiać z rodzicem,wytłumaczy wszystko zażartuje kiedy trzeba.Oboje z mężem do końca naszych dni będziemy dr.Jabłońskiemu wdzięczni za wszystko co zrobił dla naszego Skarga ukochanego.POLECAM z całego serca!!!DZIĘKUJEMY DOKTORZE RODZICE MIŁOSZKA

Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Ewa Krupińska

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Kompetentna profesjonalna uprzejma.Bardzo dobry lekarz.Mojemu Marcinkowi zoperowała spodziectwo z bardzo dobrym efektem Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Pania doktor

lekarz Mieczysław Miodek

Wizyty domowe, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50
Łódź

lekarz -porazka. zostalam skierowana do szpitala na Sporną z dzieckiem do chirurga.po kilku godzinach dr. Miodek obejrzal córke i odeslal nas do swojej przychodni na Wigury.po tygodniu jak bylo umówione..z tej przychodni odeslal nas spowrotem do szpitala na Sporną..i po tyg znow tam trafiłysmy tak jak było to ustalone..i znow dr. ze szpitala odesłał nas do prywatnej juz przychodni gdzie juz nie trafiłam z oczywistych wzgledów..to parszywe ze tacy ludzie kryja sie pod wydawaloby sie bezpiecznym fartuchem lekarza.żenada.

Opinia dodana przez: ewelina

Małgorzata Płuciennik

Rewolucji1905r nr22
Łódź

Profesjonalistka w każdym calu. To, że piękna może na początku troszeczkę rozpraszać, ale jak się zacznie słuchać co mówi i jak mówi, to się nie chce wstać z fotela. Skupiona na pacjencie, nie odpuszcza, pedantyczna w detalach estetyki. Jakość za odpowiednią cenę. Uratowała mój ząb i kilka syna, na których wywróciło się paru innych dentystów.

CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI

Łódź

Pani doktor jest niemiła . Krzyczy na rodziów pacjentów( nie tylko na mnie), nie potrafi nic normalnie powiedzieć tylko wiecznie krzyczy i rodziców traktuje z ewidentną wyższością. Przeprowadzała zabieg urologiczny u naszego niepełnosprawnego syna. Ta pani wogóle nie powinna być dopuszczana do dzieci ma zerowy poziom empatii. byliśmy zmuszeni wyjsc na żadanie do domu z synem, bo nafaszerowała naszego syna psychotropami żeby po zabiegu nie wstawał i się nie ruszał( zresztą bez mojej zgody- syn już bierze bardzo dużo własnych leków), a kiedy wkońcu po paru dniach zwróciłam jej uwage żeby przestała wkońcu tak strasznie krzyczec i że proszę o odstawienie podawanych przez nią leków to zrobiła potworną awanturę i z agresją bez krzty delikatności wyciągnęła synowi cewnik... . i jeszcze powiedziała coś w stylu że jak go boli to przeze mnie... . Niczego nie można się było od niej dowiedzieć bo tylko wpadała do sali, krzyczała i wychodziła i tak codziennnie. Może pani doktor przydałoby się jakas terapia psychologiczna bo ewidentnie ma problemy z emocjami. Zabieg u naszego syna był przeprowadzony dobrze, ale napewno nigdy do niej nie wrócimy, bo ten pobyt w szpitalu to był jeden wielki koszmar.

Opinia dodana przez: Dorota

Chirurdzy dziecięcy w mieście Łódź