lekarz Janusz Jakubik

Polecam -fachowy,spokojny,zawsze odpowiada na pytania,sam też dużo od siebie mówi, wykazuje się dużą empatią,mimo że na wizycie okazało się że serduszko przestało bić na lekarza nie mogę powiedzieć złego słowa.Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo fajny lekarz ,konkretny,nietuzinkowy,fachowiec,wie co mówi,polecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper specjalista