lekarz Janusz Kall

Neurolog

2,9

Najwybitniejszy specjalista z zakresu neurologii w tym mieście, profesjonalista w kazdym calu. Zdecydowanie polecam.

konkretny zdecydowany skoncentrowany na sposobach wyleczenia choroby bez wdawanie sie w dywagacjie zdecydowanie polecam

konkretny zdecydowany skoncentrowany na
sposobach wyleczenia choroby bez wdawanie sie w dywagacjie zdecydowanie polecam

Problem z którym przychodzi się do tego pana jest lekceważony. Ludzi przychodzą z poważnymi sprawami a lekarz ten w taki sposób traktuje pacjenta jakby miał go głęboko w poważaniu. Człowieka z takim tupetem jeszcze nie spotkałam!!!!Jeżeli mówi pacjentowi żeby mu głowy nie zawracać to tylko świadczy o jego braku elementarnej kultury!!!!Nie polecam!

Ja leczyłam sie u tego lekarza. Szczerze nie polecam. Nie wytłumaczył choroby pomimo ze pytałam, lekarz tylko od przepisywania lekow. Przepisal mi takie leki po ktorych mnie bolal brzuch, pozniej przepisal jakies inne i bylo juz OK. Wczesniej przepisal zastrzyki, kolezanka farmaceutka jak spojrzala na recepte to powiedziala mi ze przepisal mi jedne z drozszych zastrzykow. Dobrze ze mozna napisac opinie o lekarzach, moze w koncu zaczna sie starac. Najlepiej jak zlikwiduja panstwowe leczenie wtedy lekarzom bedzie zalezec na dobrej opinii.

Widzę, że jeszcze nikt nic dobrego o tym lekarzu nie napisał. I nie ma się co dziwić. Niestety Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy i nie ma czasu dla pacjenta. Starszą kobietę potraktował jak śmiecia, twierdząc , cyt: "żeby mu d...y nie zawracała!". Nadmienię, że nawet dokładnie jej nie zbadał. Dał do zrozumienia, że nic pacjentce nie jest i ją bardzo zlekceważył i poniżył. Tymvczasem w trakcie dalszej diagnostyki okazało się, że dławienia, kłopoty ze złapaniem powietrza, z przełykaniem itd. to sprawa NEUROLOGICZNA właśnie! Stanowczo nie polecam! Ignorancja i tupet, połączona z niewiedzą, a może z brakiem chęci?