Filtruj terminy

Neurolog Częstochowa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CORMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Pokoju 3
42-207 Częstochowa

bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.pan dr jest ponadto czlowiekiem b.religijnym czym wzbudza jeszcze wiekrze zaufanie.np.na niedzielny czy swiateczny ranny obchod w szpitalu przychodzi wzcesniej aby nie zaniedbac ani swych chory ani mszy swietej.w nowym roku wszystkiego najleprzego panie doktorze.polecam pana wszystkim pacjentom

DENTAL CLINIC
Łódzka 3
40-216 Częstochowa

Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem.
Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze.
Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

ulica Średnia 12
42-221 Częstochowa

Mam poważne problemy neurologiczne.Byłam u Pani doktor Eliasz z wizytą neurologiczną.
Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, dodatkowo zrobiła badania EMG i EEG, postawiła dignozę, przepisała leki. Było to 2-tygodnie temu, a już dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej- powiedziała bym nawet dobrze. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam Panią doktor wszystkim potrzebującym dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: marta

al. Wolności 22
Częstochowa

Polecam za uprzejmość,podejście do pacjenta z uśmiechem.Obojętnie czy jest to wizyta prywatna czy nie,pacjent traktowany jest tak samo...
Opinia dodana przez: Stanisław

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Pani doktor Mordarska-Drabik jest naprawdę WSPANIAŁYM,PORZĄDNYM LEKARZEM,na miarę doktora Tomasza Serejko...Kto miał kontakt z tymi lekarzami-ten wie,po prostu wie,co to sa za lekarze!!!
Oby Szanowne Grono naszych lekarzy brało przykład z Nich...dobrze by było dla nas,oj,dobrze!!!

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Chodzę do Pani doktor od 10 lat. Nigdy mnie nie zawiodła,za to bardzo pomogła.W skali od 1 do 5 dałabym 10.
Opinia dodana przez: Luna

Szymanowskiego 3a lok.22
Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Pani dr Janik jest bardzo dobrym specjalistą, zna się na rzeczy. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Minkner

Neurolog dziecięcy, Neurolog

GABINET PRYWATNY
Cz-wa, ul.Gen. Andersa 12
42-200 Częstochowa

Bardzo miła i kontaktowa pani doktor. Prowadzi nasze dziecko od kilku lat i ogólnie jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Agata

Neurolodzy w Częstochowie