Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Neurolog Częstochowa

- 53
Średnia ocen: 5,0/5
Polecam. Pani Doktor jest bardzo miła, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, krok po kroku wyjaśnia zaistniałe schorzenia. Wizyta na NFZ. Kompetentna. Po teleporadzie od razu poczułam się lepiej.
Opinia dodana przez: Wiesława
Średnia ocen: 5,0/5
bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.pan dr jest ponadto czlowiekiem b.religijnym czym wzbudza jeszcze wiekrze zaufanie.np.na niedzielny czy swiateczny ranny obchod w szpitalu przychodzi wzcesniej aby nie zaniedbac ani swych chory ani mszy swietej.w nowym roku wszystkiego najleprzego panie doktorze.polecam pana wszystkim pacjentom
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz :) miła pani bardzo dobrze poradziła sobie z moim problem polecam ją osobom którzy potrzebują pomocy neurologa
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Mam poważne problemy neurologiczne.Byłam u Pani doktor Eliasz z wizytą neurologiczną. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, dodatkowo zrobiła badania EMG i EEG, postawiła dignozę, przepisała leki. Było to 2-tygodnie temu, a już dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej- powiedziała bym nawet dobrze. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam Panią doktor wszystkim potrzebującym dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: marta
Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze. Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz godny polecenia. Jest bardzo kompetentny i zawsze pomocny. Córka miała padaczkę, ale już od ponad 9 lat jest bez napadów i od 4-5 lat nie bierze żadnych leków i uczy się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,7/5
Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Od wejścia wzbudza pozytywne nastawienie. Dokładnie wysluchuje pacjenta, a potem dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia związane z dolegliwościami. Tworzy atmosferę w której pacjent czuje się dobrze i wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Minkner

Neurolog dziecięcy, Neurolog

liczba opinii: 31

Średnia ocen: 4,6/5
Pani dr jest dość specyficzna w mojej ocenie co nie oznacza nic złego. Do pani dr trafiliśmy z 8 msc dzieckiem po napadzie drgawkowym. Obecnie dziecko leczone na padaczkę. Uważam że pani dr jest lekarzem z powołania, jest miła rzeczowa, sama opowiada wszelkie szczegóły choroby tak że nie trzeba już o nic pytać. Chodzimy do pani dr prywatnie i uważam że nie zdziera z nas. To prawda można się dodzwonić ...
Opinia dodana przez: Natalia
Średnia ocen: 4,4/5
Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek, zawsze wysłucha i odpowie na moje pytania. Chodzę do Pani Doktor już od wielu lat i nigdy nie wychodzę z gabinetu niezadowolona, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna
Średnia ocen: 4,4/5
Cierpliwie tłumaczy tok leczenia, wnikliwie analizuje objawy, zleca sporo badań, by sprawdzić lub wykluczyć przypuszczenia diagnostyczne. W szpitalu do wszystkich pacjentów odnosił się uprzejmie, w czasie każdego dyżuru odwiedzał nas kilkakrotnie, prawie zawsze zostawał jeszcze kilka godzin po dyżurze - wtedy też odwiedzał swoich pacjentów. Część kolegów lekarzy nazywa go doktorem Judymem. To chyba mówi wszystko.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,3/5
jestem poudarowcem dobrze ,że trafiłem do tego neurologa .dobry lekarz i porządny człowiek ! polecam.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ
Średnia ocen: 4,2/5
Niemiły spóźnia się po godzinie wyczytuje najpierw swoich pacjentów a ci pierwszy raz czekają mimo że byli pierwsi czeka się po5 godzin trzeba być zdrowym żeby to wytrzymać nie polecam
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,2/5
Msze ze swojej dziedziny jest dobra ale jako orzecznik lepiej nie mówić. Lepiej do Pani doktor nie trafić bo liczy się wtedy tylko procedura.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,1/5
Mam wrażenie że większość tych pochlebnych opinie o lekarzu jest pisana z polecenia . Mnie doktor rozpoznał migrenę bez badań bóle się nasilają a on dalej twierdzi że badania są zbędne bo to migrena
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,1/5
Pani doktor nie zleciła mi kreatyniny przed tomografem mimo tego, że zapytałam o to czy jest konieczna. Pojechałam do szpitala, w którym miałam wykonywany tomograf i oczywiście okazało się, że bez wyniku kreatyniny nie zostanie mi wykonane badanie tomografem. Jak ufać w kompetencje takiego lekarza?
Opinia dodana przez: Klaudia
Średnia ocen: 4,0/5
Ja jestem zadowolona,że trafiłam do niego.Wcześniej byłam u kilku innych i nic,a On stara się jak może chociaż trudny ze mnie przypadek.Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Magda
Średnia ocen: 3,9/5
Jestem w szoku. Poszłam z bólami kręgosłupa z którymi borykam się od lat ale do tej pory leki przeciwbólowe, masaże, rehabilitacja od czasu do czasu. Radziłam sobie jak mogłam. Ale ból się nasila, występuje częściej i nie tylko jak do tej pory kręgosłup piersiowy ale także lędźwiowy. Chciałam poszukać pomocy i skonsultować się ze specjalistą. I... szok... niekompetencja, oschłość, brak wywiadu i informacja od pani doktor " jak mnie boli ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,9/5
Bardzo kompetentny lekarz, bada dokładnie, zleca potrzebne badania, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu i uwagi ile konieczne. Pomógł bardzo wielu pacjentom. Kolejki do doktora chyba o czymś świadczą ;)
Opinia dodana przez: asia


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat