Czestochowa

lekarz Włodzimierz Migacz

Ginekolog

42-200 Częstochowa

Wspaniały!Prowadził moją ciążę, moja córka(ma teraz 8 lat)żyje tylko dzięki niemu, nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u jakiegiegokolwiek innego lekarza, zwłaszcza w naszym mieście-a u kilku niestety musiałam być zanim znalazłam "mojego"doktora!Pełen profesjonalizmu, zwraca uwagę nie tylko na fizjologię, ale też na psychikę pacjentki. Nigdy mnie nie zbywał wiedząc ze poczekalnia pęka w szwach, odpowiadał cierpliwie na każde nawet najdziwniejsze pytanie(a zdarzało mi sie wiele takich zadawać po ...

lekarz Marek Korn

Ginekolog

al. Najświętszej Maryi Panny 50 lok. 37
42-200 Częstochowa

Witam. Moją opinie na temat dr korna nie mogę opisać tak jak bym sobie życzyła, gdyż portal i warunki tutaj zawarte zabraniają pewnych zwrotów. Osoby które piszą pozytywne opinie na jego temat są zapewne jego pociotkami, lub jego żona która przyjmuje drzwi w drzwi jego gabinetu. Ten człowiek jest niekompetentny, chamski, pazerny na kase i co najważniejsze nie odpowiada na pytania wymigując się głupio. Na wizytach prywatnych zgarnia kase a ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Kardiolog

42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, który dokładnie bada pacjenta i robi z nim wywiad. Rzeczowy i kompetentny, skupia się na najważniejszych sprawach i opiekuje się pacjentem kompleksowo. Po wizycie pacjent otrzymuje pełną pisemną informację na temat zaleceń. Uprzejmy i spokojny , co udziela się nawet tym najbardziej zdenerwowanym. Czuje się, że chodzi o to aby pomóc, a nie aby uzależnić od częstych wizyt. Bardzo dziękuję za opiekę nad moim ojcem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Rajmund Gołdys

Internista

42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, pełen empatii. Wysłucha spokojnie pacjenta, nie łapie szybko za długopis i wypisywanie recepty, tylko najpierw radzi, zapisuje środki często
o składzie naturalnym lub zbliżonym, poleci zrobić odpowiednie badania itp.itd Mam całkowite zaufanie do dra Gołdysa i Jego fachowości.
Opinia dodana przez: Ewa Rubik

Gabriela Nowak-Przerada

Logopeda

logdor
Czestochowa Skierniewicka 10 TEL. AKTUALNY 503164156
42-200 Częstochowa

Świetny specjalista, pedagog i bardzo miła osoba. Syn bardzo lubił zajęcia z panią Gabrysią, chętnie ćwiczył. Szczerze polecam, warto zapłacić komuś, kto jest profesjonalistą i całkowicie poświęca się dziecku.

lek. dent. Tomasz Pakulski

gabinet stomatologiczny
kilinskiego11 czestochowa
42-200 Częstochowa

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza a przy tym zawsze uśmiechniętego i przemiłego człowieka!
Opinia dodana przez: Barbara Danecka

lekarz Rajmund Gołdys