Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Częstochowa

- 53
Polecam. Pani Doktor jest bardzo miła, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, krok po kroku wyjaśnia zaistniałe schorzenia. Wizyta na NFZ. Kompetentna. Po teleporadzie od razu poczułam się lepiej.
Opinia dodana przez: Wiesława
bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.pan dr jest ponadto czlowiekiem b.religijnym czym wzbudza jeszcze wiekrze zaufanie.np.na niedzielny czy swiateczny ranny obchod w szpitalu przychodzi wzcesniej aby nie zaniedbac ani swych chory ani mszy swietej.w nowym roku wszystkiego najleprzego panie doktorze.polecam pana wszystkim pacjentom
Bardzo dobry lekarz :) miła pani bardzo dobrze poradziła sobie z moim problem polecam ją osobom którzy potrzebują pomocy neurologa
Mam poważne problemy neurologiczne.Byłam u Pani doktor Eliasz z wizytą neurologiczną. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, dodatkowo zrobiła badania EMG i EEG, postawiła dignozę, przepisała leki. Było to 2-tygodnie temu, a już dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej- powiedziała bym nawet dobrze. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam Panią doktor wszystkim potrzebującym dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: marta
Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze. Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.
Lekarz godny polecenia. Jest bardzo kompetentny i zawsze pomocny. Córka miała padaczkę, ale już od ponad 9 lat jest bez napadów i od 4-5 lat nie bierze żadnych leków i uczy się bardzo dobrze.
Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.
Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.
Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Od wejścia wzbudza pozytywne nastawienie. Dokładnie wysluchuje pacjenta, a potem dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia związane z dolegliwościami. Tworzy atmosferę w której pacjent czuje się dobrze i wzbudza zaufanie.

lekarz Anna Minkner

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Pani dr jest dość specyficzna w mojej ocenie co nie oznacza nic złego. Do pani dr trafiliśmy z 8 msc dzieckiem po napadzie drgawkowym. Obecnie dziecko leczone na padaczkę. Uważam że pani dr jest lekarzem z powołania, jest miła rzeczowa, sama opowiada wszelkie szczegóły choroby tak że nie trzeba już o nic pytać. Chodzimy do pani dr prywatnie i uważam że nie zdziera z nas. To prawda można się dodzwonić ...
Opinia dodana przez: Natalia
Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek, zawsze wysłucha i odpowie na moje pytania. Chodzę do Pani Doktor już od wielu lat i nigdy nie wychodzę z gabinetu niezadowolona, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna
Cierpliwie tłumaczy tok leczenia, wnikliwie analizuje objawy, zleca sporo badań, by sprawdzić lub wykluczyć przypuszczenia diagnostyczne. W szpitalu do wszystkich pacjentów odnosił się uprzejmie, w czasie każdego dyżuru odwiedzał nas kilkakrotnie, prawie zawsze zostawał jeszcze kilka godzin po dyżurze - wtedy też odwiedzał swoich pacjentów. Część kolegów lekarzy nazywa go doktorem Judymem. To chyba mówi wszystko.
jestem poudarowcem dobrze ,że trafiłem do tego neurologa .dobry lekarz i porządny człowiek ! polecam.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ
Niemiły spóźnia się po godzinie wyczytuje najpierw swoich pacjentów a ci pierwszy raz czekają mimo że byli pierwsi czeka się po5 godzin trzeba być zdrowym żeby to wytrzymać nie polecam
Msze ze swojej dziedziny jest dobra ale jako orzecznik lepiej nie mówić. Lepiej do Pani doktor nie trafić bo liczy się wtedy tylko procedura.
Mam wrażenie że większość tych pochlebnych opinie o lekarzu jest pisana z polecenia . Mnie doktor rozpoznał migrenę bez badań bóle się nasilają a on dalej twierdzi że badania są zbędne bo to migrena
Pani doktor nie zleciła mi kreatyniny przed tomografem mimo tego, że zapytałam o to czy jest konieczna. Pojechałam do szpitala, w którym miałam wykonywany tomograf i oczywiście okazało się, że bez wyniku kreatyniny nie zostanie mi wykonane badanie tomografem. Jak ufać w kompetencje takiego lekarza?
Opinia dodana przez: Klaudia
Ja jestem zadowolona,że trafiłam do niego.Wcześniej byłam u kilku innych i nic,a On stara się jak może chociaż trudny ze mnie przypadek.Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Magda
Jestem w szoku. Poszłam z bólami kręgosłupa z którymi borykam się od lat ale do tej pory leki przeciwbólowe, masaże, rehabilitacja od czasu do czasu. Radziłam sobie jak mogłam. Ale ból się nasila, występuje częściej i nie tylko jak do tej pory kręgosłup piersiowy ale także lędźwiowy. Chciałam poszukać pomocy i skonsultować się ze specjalistą. I... szok... niekompetencja, oschłość, brak wywiadu i informacja od pani doktor " jak mnie boli ...
Bardzo kompetentny lekarz, bada dokładnie, zleca potrzebne badania, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu i uwagi ile konieczne. Pomógł bardzo wielu pacjentom. Kolejki do doktora chyba o czymś świadczą ;)
Opinia dodana przez: asia