lekarz Mariusz Janta

Neurolog

2,6
2,9

Takiego chamskiego I szyderczego zachowania nie doświadczyłem od lekarza nigdy w życiu. Przyjął mnie w szpitalu na zawodziu potraktował mnie jak śmiecia.

Janta mnie tak skrzywdził kilka lat temu, że do dziś muszę szukać pomocy u lekarzy neurologów. Pacjenci omijajcie go z daleka, jeśli wam życie miłe

Ten Pan mieniący się lekarzem neurologiem z udarem niedokrwiennym mózgu wysłał moją żonę do domu z rozpoznaniem migreny. Dzisiaj mam w domu warzywo nie żonę. A wystarczyło zostawić żonę na obserwacji na oddziale. Temu Panu należy zakazać wykonywania zawodu, żeby innych pacjentów już nie krzywdził

Bardzo dobry lekarz .Polecam.Godny zaufania kompetentny.Jeszcze raz polecam tego lekarza,jest dobry w swym fachu.

Lekarz na piątkę ;) wszystko tlumaczy, dobrze bada i nie jest drogi.

Lekarz na piątkę ;) wszystko tlumaczy, dobrze bada i nie jest drogi.

Jako jeden z nielicznych lekarzy tłumaczy chorobę i pomaga podjąć sensowną decyzję ,bardzo sumienny dla każdego znajdzie czas .Bardzo polecam .

Bardzo sumienny ,wrażliwy i bezkompromisowy lekarz

Bardzo sumienny ,wrażliwy i bezkompromisowy lekarz

Jest jednym z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem .

Jest jednym z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem .

Nie wzbudza zaufania, nie polecam nikomu tego lekarza \

Nie wzbudza zaufania, nie polecam nikomu tego lekarza
\

TragediaPrzyczynił się do śmierci mamy mojej koleżanki, wypisując ją tuż po udarze ze szpitala, tylko dlatego,że nie widzial "zainteresowania" ze strony rodziny jak sam orzekł!! Kobieta po 3 dniach pobytu w domu dostała kolejnego udaru i zmarła...