dr n. med. Jerzy Karoń

Neurolog

Cierpliwie tłumaczy tok leczenia, wnikliwie analizuje objawy, zleca sporo badań, by sprawdzić lub wykluczyć przypuszczenia diagnostyczne. W szpitalu do wszystkich pacjentów odnosił się uprzejmie, w czasie każdego dyżuru odwiedzał nas kilkakrotnie, prawie zawsze zostawał jeszcze kilka godzin po dyżurze - wtedy też odwiedzał swoich pacjentów. Część kolegów lekarzy nazywa go doktorem Judymem. To chyba mówi wszystko.

Kto dał Panu-dr n.med.???może i skromny ale............?!?Gratuluję takiej "SKROMNOŚCI"...........?!?

Szanowny lek.med.IIstopnia gratuluję ''DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH''szkoda że fikcyjny ale pomysł dobry? Skromny ale przebiegły!!!-pozdrawiam.

Polecam wszystkim tego lekarza,człowiek uprzejmy i wzbudza zaufanie,wysłucha pacjenta i pomoże.

Polecam wszystkim tego lekarza,człowiek uprzejmy i wzbudza
zaufanie,wysłucha pacjenta i pomoże.

Nie znam lekarza,wiem tylko,że do kontaktu dysonuje tylko stacjonarnym tel.który odbiera chyba jego żona niezbyt miła. Zle zorganizowane przyjęcia pacjentów,dziwne zapisy przez samych pacjentów w zeszyt w dniu przyjęcia oraz przyjmowanie pacjentów zapisanych tel.Jak zapisy to zapisy,dzwoni się i zapisuje.Na wizycie powinna być ustalona kolejna wizyta i nie było by całego zamieszania.(Większość wymaga stałych wizyt) Lekarz zmienił niby miejsce przyjęcia pacjentów ale okazuje się ,że w starym miejscu też przyjmuje i co? Przychodzi pacjent w nowe miejsce i nie ma jego dokumentacji medycznej?!Żałosne.

Bardzo ludzki lekarz, wzbudza zaufanie. Kiedyś pomógł mi wyjść z nerwicy, po kilku latach nawrót dolegliwości, wierzę , że znowu się uda. Ufam temu lekarzowi.

Jest lekarzem godnym polecenia, bardzo ludzki,uprzejmy,wzbudza ogromne zaufanie.

Polecam Wszystkim profesjonalizm i człowieczeństwo to właśnie ten człowiek uprzejmy wzbudza zaufanie super!!!!!!

Nie wiem czy to co czytam dotyczy tej samej osoby, ale patrząc na pieczatek z orzeczenia lekarskiego to tak to ten sam pan. Osobę która leczy się od wielu lat na zapalenie stawów, bierze silne leki aby wogóle móc jakoś zyć, z problemami krążeniowymi, która po zrobieniu paru kroków musi się położyć uznał za zdolną do samodzielnej egzystencji. Po przyjeździe zainsynuował, że sposób w jaki chora wchodziła po schodach to objaw histerii. Wogóle nie badał pacjentki jedynie spisał sobie leki, które bierze i natej podstwie odebrał zasiłek pielęgnacyjny, który był wypłacany przez kilka lat. Podsumowując lekarz cudotwórca, nadmienię, że moja mama miała nieszczęście spotkać się na komisji lekarskiej z tym panem i zawsze był to wynik negatywny, jest bezczelnym ignorantem. Być może na prywatnych wizytach jest innym człowiekiem, ale lekarz z powołania nie jest miły tylko wtedy kiedy mu się płaci.

jest to lekarz jakich bardzo mało,szczerze polecam

jest to lekarz jakich bardzo mało,szczerze polecam