lekarz Michał Kępa

Neurolog

Pan doktor bardzo chętnie wypisuje skierowania na badania i dziękuję mu za to. Natomiast nie potrafi wysłuchać pacjentów. Jestem tego żywym przykładem. Dla Pana doktora liczą się tylko wyniki badań. Dolegliwości są nieważne. Na nie lekarz wcale nie zwraca uwagi. Chętnie wtedy proponuje wizytę u psychologa lub psychiatry. Z resztą większość częstochowskich lekarzy tak traktuje swoich pacjentów. Dlatego jeśli ktokolwiek potrzebuje pomocy lekarskiej proponuję Sosnowiec, Katowice, Kraków. Bo właśnie uzyskałam prawdziwą pomoc lekarską. I proponuję częstochowskim lekarzom aby właśnie od nich brali przykład i nauczyli się, że nie tylko wyniki badań się liczą. Tam przynajmniej specjaliści pacjenta wysłuchają i przepiszą odpowiednie leki - nie np: asertin. U mnie stwierdzono wstrząśnienie mózgu i z bólami musiałam udać się do Katowic, bo tutaj najchętniej pacjenta potraktować jak głupka i przepisać mu leki-psycho. Wszystkim polecam Katowice lub Sosnowiec. Z daleka od Częstochowy. Uwaga do lekarzy: Nauczcie się słuchać swoich pacjentów, proszę.

Chodzę do P. Michała już ok 8 lat, mimo, że jestem młoda. Już na początku od razu bardzo dobrze się mną zajął, zlecił badania na cito itd. Ogólnie dba o pacjenta, jest miły, uprzejmy, sympatyczny. Kompetentny również jak najbardziej. Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam każdemu.

Nie należę do ludzi, którzy lubią wizyty u lekarzy. Ale p. Doktor to ktoś więcej, niż lekarz. Jego podejście do pacjentów budzi mój podziw. Pod Jego opieką pacjent czuje się na prawdę bezpiecznie. Oby jak najwięcej takich lekarzy...

Bardzo proszę o numer telefonu do Pana doktora. Pilnie potrzebuję pomocy neurologa. Bardzo Dziękuję.

okppppoooooooooppopopopoppopoopopopoppopooppopopopopopopopoopopopopopopopopoppl;l;lkkjkjjhhhghvhbjnlkhugbjknkh

Miałam przyjemnośc z tym lekarzem wspólpracowac. Owszem muszę się zgodzic ze jest miły,że poswieca wystarczająco duzo czasu pacjentowi, natomiast problem pojawia sie wowczas kieedy choroba przewyzsza kompetencje lekarski. Niestety Pan Michał, nie wytłumaczył jak dalej z moją chorobą mam zyc,jesli chodzi o leki również nie wysilił się zbytnio. Mysle ze nie wiedział co ma zrobic, a wizyty kontorlne raz na jakis czas, kiedy mooja choroba postepuje tak ogromnie szybko nie są dobre. Przykto mi bardzo, bo mimo ze na początku sie starał, potem jego entuzjazm jakos opadł. Jak najbardziej polecam, ale jesli juz dzieje sie cos bardzo powaznego, przemyslcie sprawe.

Polecam wszystkim Doktora Michała Kępę. Mam 20 lat dzisiaj po raz pierwszy byłam n a wizycie u neurologa jakim był Pan Michał. Powiem szczerze, że bardzo się bałam tej wizyty, nie wiedziałam czego się mogę spodziewać. Spotkało mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Pan Michał jest bardzo uprzejmy, miły, solidny... naprawdę polecam wszystkim! I oby było wiecej takich lekarzy! Dziękuję Panie Michale

Proszę o kontakt do doktora Kępy, chciałam się umówić na wizytę.

Proszę o kontakt do doktora Kępy, chciałam się umówić na wizytę.

Każdemu powiem, każdemu będę polecała dr Michała Kępę. Bardzo dobry wrażliwy lekarz i człowiek. Pomoże każdemu kto się do niego zwróci o pomoc.

Polecam! Gdybym była chora moim pragnieniem byłoby aby zajmował sie mną taki lekarz jak Michał Kępa."Coraz więcej ludzi a coraz trudniej o człowieka" a ten lekarz jest bardzo dobrym człowiekiem!!!