lekarz Małgorzata Moszyńska

3,5
3,2
3,4
3,3

Pani Doktor bardzo miła, uprzejma, przyjęła mnie w piątek późnym popołudniem na Izbie Przyjęć Szpitala na Tysiącleciu.Profesjonalne, kompetentne podejście do pacjenta. Takich lekarzy nam potrzeba. Personel tejże Izby oraz załoga karetki pogotowia także pozytywnie mnie zaskoczył.

Pani doktor b. miła i rzeczowa. Uprzejmie wyjaśniła wszelkie wątpliwości i doradziła co dalej robić. Bardzo pozytywne zaskoczenie;-) Dobry lekarz, który rozumie ludzi;-)

Bardzo dobry lekarz, któremu zależy na zdrowiu pacjenta. Ma doskonałe podejście do człowieka, potrafi wytłumaczyć pacjentowi jak postępować, aby jak najmniej bolało. Lekarz godny polecenia. A to że w szpitalu są takie warunki a nie inne to już nie wina lekarza.

Uważam, że to jest bardzo dobry lekarz. Postanowiłem zmienić swojego neurologa na Panią Moszyńską, która wytłumaczyła mi dokładnie na czym polega moja choroba, pokazała ćwiczenia. Jeden z lepszych z lekarzy, które spotkałem. Stara się o pacjenta, a to, że szpital jest paskudny to nie jej wina.

kjkjhjhuhuhuhujj hhgbyugyugiuihjgfdtyfyuhujkhhjjhugyuftyvbkhgjkhuhjijpopkiijiihuhgyuguioijokpkplpojkijijiujihjijo

Pani dr bardzo sympatyczna, pamieta kazdego pacjeta, lekarz z powołania

Pani dr bardzo sympatyczna, pamieta kazdego pacjeta, lekarz z powołania

Trafiłam na izbę przyjęć z silnymi zawrotami głowy. Pani dr na zdecydowała podać mi zastrzyk kroplówkę w zimnym obskurnym pokoju Stwierdziła ze to problem z kręgosłupem i wysłała mnie do domu. nie polecam

Nie polecam lekarza ! Brak szacunku do pacjenta!

Nie polecam lekarza ! Brak szacunku do pacjenta!

Nie polecam, robiła wszystko aby nie przyjąć pacjenta na oddział. Chorego człowieka trzymała ponad 8h na izbie przyjęć, a po kolejnych dwóch godzinach pacjent musiał być natychmiast operowany

Nie polecam, robiła wszystko aby nie przyjąć pacjenta na oddział.

Może i Pani Doktor jest dobrym neurologiem (nie jestem lekarzem więc nie chce oceniać) ale bardzo nieuprzejmym człowiekiem, który wogóle nie poświęca czasu choremu i jego rodzinie-nic nie wytłumaczy,jest opryskliwa (moja mama lezała u niej na oddziale)-absolutnie nie polecam!!!